Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko doma opět nepustilo ani bod

13.4.2008

16.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Pravonín  3:1 (1:1)

  Dobrý výkon = dobrý výsledek...

Anglický týden nám jako prvního soupeře přinesl nepříjemný Pravonín.Hosté na nás umějí,na podzim dostalo u nich naše mužstvo 5 branek...Začátek zápasu byl vyrovnaný,hosté byli pohyblivější a měli míč častěji na nohou,naše mužstvo zase pozorně bránilo a vyráželo do rychlých protiútoků.Jako první jsme se osmělili my,z dálky to v 8.minutě zkoušel M.Janáček,pak také L.Prokop ale oběma střelám chyběla větší přesnost.Hosté podnikli asi tři nebezpečné útoky,ale i jim scházela větší přesnost.Ve 30.minutě dostal míč do vápna hostí M.Janáček,při jeho zpracování byl podražen a pískala se penalta!Sám postižený se na ní postavil a nemýlil se - 1:0!Za 5 minut jsme mohli vést už o dvě branky,P.Červeňák ale trefil z malého vápna pouze břevno.Bohužel,zaFotogalerie pár minut se potvrdilo otřepané "nedáš-dostaneš",hosté pronikli až k našemu vápnu a nepovedený centr/střela se pod M.Štikou došoural do branky - 1:1.Na naše mužstvo padla deka a mohli jsme být rádi,že do poločasu hosté nevyužili ještě jednu dobrou příležitost po rychlém brejku.Druhý poločas jsme se naštěstí zbavili nervozity z konce toho prvního a hráli svojí hru,která vyústila v 55.minutě ve vedoucí branku - F.Vlasák si naběhl do vápna na prodloužený vhazovaný aut a střelou pod břevno nedal brankáři hostí šanci - 2:1!Hosté pak zahrozili několikami střelami ze střední vzdálenosti,ty ale neznamenaly bezprostřední nebezpečí pro naší branku.V 65.minutě střílel z přímého kopu pěkně L.Prokop,bohužel těsně nad.V 70.minutě hosté podnikli rychlý útok,na jehož konci byla střela,která jen těsně minula tyč naší branky.V 78.minutě se za pravonínskou obranu odrazil míč ke zcela volnému P.Machovi a ten střelou k tyči zvýšil už na 3:1!Hosté pak vrhli všechny síly do útoku,naše obrana ale pracovala spolehlivě a do ničeho již hosty nepustila.Naopak,mohl to být "žolík" M.Spurný,který mohl ještě zvýšit naše vedení,ale střela z jeho kopačky šla vedle levé tyče pravonínské branky.

Rozhodčí: Konvička

Branky: 30. z pen. M.Janáček, 55. F.Vlasák, 78.P.Mach

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka , Jiří Spurný - M.Řezníček# , M.Janáček# , O.Štika, F.Vlasák - P.Mach# , P.Červeňák

Střídání:  85. M.Spurný za P.Červeňáka

Hráč zápasu (podle diváků) : P.Mach

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 6
Celkem: 357577
Měsíc: 5908
Den: 189