15. 4. 2019

14.4.2019

13. kolo  IV. tř. sk. C

Velíš -  Keblov   10:0  (5:0)

Demolice soupeře z Keblova začala už ve 3. minutě, kdy se zblízka prosadil M. Matějka. Pak se dvakrát vydal na výlet ze zadních řad J. Buchal a nejprve v 11. a pak dělovkou ve 14. minutě zvýšil už na 3:0 - bylo prakticky po zápase... Do poločasu se trefili ještě V. Ivanov a D. Toula, několik dalších dobrých příležitostí jsme nedokázali využít. Hosté toho moc nepředvedli, v závěru první půle měli největší šanci zápasu, z přímého kopu trefil jejich hráč břevno branky M. Štiky. Náš brankář ale mohl zůstat i druhý poločas naprosto v klidu, hrálo se především na keblovské polovině. Z kraje druhé části hry se trefil D. Toula, po něm ještě V. Ivanov, pak střídající M. Šanda. V 72. minutě dovršil hattrick D. Toula a mohl střídat, za něj nakoukl na hřiště A. Urban. A i ten se po chvíli mohl radovat, po závaru ve vápně míč dotlačil do branky a uzavřel na 10:0.

Rozhodčí: Kramný

Branky Velíše:  3. M. Matějka, 11. J. Buchal, 14. J. Buchal, 27. V. Ivanov, 42. D. Toula, 48. D. Toula, 65. V. Ivanov, 70. M. Šanda, 72. D. Toula, 75. A. Urban

Sestava: M. Štika -  J. Buchal(ŽK), R. Jiráček(ŽK), M. Kocourek, P. Mach, L. Buchal - V. Ivanov, J. Spurný, M. Matějka, J. Kakos  -  D. Toula

Střídali:  P.Jiráček, M. Spurný, M. Šanda, A. Urban