Jdi na obsah Jdi na menu
 


Áčko a žáci vyhráli, přípravka remizovala

 

5.5.2013

19. kolo III.tř sk. B

Velíš - Nesperská Lhota 4:3 (3:1) 

Zbytečné nervy ...

 

Náš tým si po vysokém vítězství nad Bílkovicemi věřil a chtěl z tohoto zápasu tři body. Zápas jsme začali podobně jako právě ten s Bílkovicemi - dostávali jsme se do šancí a brzy šli do vedení - v 15. minutě se trefil D. Toula. Za deset minut mohl vedení pojistit J. Kováč, balón ale pořádně netrefil. Naštěstí ho zaskočil R. Jiráček a vedli jsme 2:0! Když se za pár chvil trefil po rychlé akci J. Kováč, nikdo nečekal komplikace. Jenže hosté v posledních chvílích poločasu využili našeho zaspání a po jediné vážnější akci snížili na přestávkových 3:1. Druhý poločas jsme opět začali dobře, vytvářeli jsme si šanci za šancí, ale i z těch nejvyloženějších jsme se nedokázali prosadit (J. Kováč, D. Toula). A pak přišel trest. Po zbytečném faulu před vápnem hosté snížili a ožili. Naštěstí jsme brzy dokázali odpovědět a v 60. minutě se po samostatné akci prosadil D. Toula - 4:2! Tempo zápasu pak trochu opadlo, i tak jsme se ale stále dostávali do šancí, které jsme trestuhodně zahazovali. Několik minut před koncem zápasu vytvořil hrubku P. Mach a hosté se dostali zadarmo ke třetí brance - 4:3! Poslední okamžiky zápasu jsme se tak úplně zbytečně třásli o tři body, ale koncovku jsme zvládli a všechny body zůstaly na velíšském pažitu.

V utkání jsme si vytvořili šancí na tři zápasy, v prvním poločase jsme je ještě dokázali proměňovat, v tom druhém už to bylo slabší. Hostům jsme zbytečnými chybami dovolili snižovat náš náskok a ke konci jsme se ještě báli o výhru ...

 

Rozhodčí: Irion

Branky Velíše: 15. a 60. D. Toula, 25. R. Jiráček, 30. J. Kováč 

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach, J. Buchal - L. Smítka, J. Spurný(ŽK), P. Jiráček(ŽK),R. Jiráček (ŽK) - D. Toula, J. Kováč

Střídání: 70. M. Spurný za P. Jiráčka, 80. O. Štika za J. Spurného, 85. D. Zdobinský za D. Toulu

 

Velíšský hráč zápasu dle divák

ů: M. Štika

 

17. kolo - OS starší žáci 6 + 1

Úročnice - Velíš  3:6 (1:3)

Branky Velíše: F. Sedláček, Dan Koten, 4x D. Halaška

  

 

 

16. kolo - OS starší přípravka 5 + 1

Velíš - Zdislavice 4:4

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 4
Celkem: 356556
Měsíc: 5427
Den: 228