Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužtvo přivezlo první bod, žáci i přípravka prohráli

 

22.9.2012

5. kolo III.tř sk. B

Tichonice - Velíš  4:4 (2:1)

Konečně alespoň bod...

 

Do Tichonic se našemu týmu dvakrát nechtělo, tento soupeř patří k nejneoblíbenějším týmům a ani prostředí v Tichonicích není zrovna přívětivé. Utkání jsme ale nezačali vůbec špatně,podařilo se nám pár akcí, které jsme však nedokázali v klidu zakončit. Ale v 15. minutě jsme se po zásluze dočkali branky! R. Jiráček založil akci, po které centroval J.Kováč přesně na O. Štiku, ten mířil přesně a vedli jsme 0:1! Za pár minut mohl naše vedení navýšit J. Buchal, ale v dobré pozici mu míč odskočil. Domácí se poté probudili a začali zlobit, jejich první nebezpečnější akce ještě branku nepřinesla (míč tancoval na brankové čáře a pravděpodobně i kousek za ní...), ale za několik okamžiků jsme na hranici vápna nepokryli domácího záložníka a bylo vyrovnáno! Ve 30.minutě jsme mohli jít znovu do vedení, ale pěkná střela T. Baťky skončila pouze na břevnu. To nás ale za chvíli hodně mrzelo, neboť nedorozumění mezi M. Štikou a M. Spurným (s velkým přispěním silného poryvu větru) využil tichonický útočník a prohrávali jsme 2:1. Když ve 40. minutě fauloval ve vápně P.Mach, vypadalo to s námi špatně. Jenže M. Štika nás podržel a penaltu lapil! Druhý poločas jsme nezačali dobře, domácí hrající "z kopce" náš tým přimáčkli, do vyložených šancí se ale nedostali. A tak jsme jim nechtěně pomohli - další nedorozumění mezi M. Spurným a M.Štikou skončilo snahou prvně jmenovaného o odkopnutí míče, ten se ale odrazil od hlavy našeho golmana do branky a Tichonice zadarmo vedli 3:1! Domácí dvougólové vedení uspokojilo a naše mužstvo se pomalu začalo tlačit dopředu. A v 65. minutě jsme se dočkali - přímák J. Kováče nezvládl domácí brankář a míč komicky propustil mezi rukavicemi i nohama do branky - 3:2! Když za několik minut proměnil dlouhý aut M. Pešky v branku O. Štika, domácí se začali bát! A měli proč - v 75. minutě opět vhodil míč z autu až do malého vápna M. Peška, domácí hráč pouze míč přizvedl a J. Kováč hlavičkoval zblízka do prázdné branky - 3:4! Jenže vedení jsme dlouho neudrželi - v 80. minutě se v našem vápně strhla mela, nikdo z našich hráčů nedokázal míč odkopnout, P. Mach se snažil míč hokejově zalehnout a rozhodčí najednou zapískal gól! O ruce P. Macha nebylo pochyb, ovšem branka ani náhodou! Míč byl minimálně 30 centimetrů před brankovou čarou! Nic nepomohli naše protesty, z těch rezultovali akorát žluté karty... V 85. minutě se ještě po střetu zranil další z našich hráčů, tentokrát to odnesl kotník R. Jiráčka a není vůbec jisté, jestli se v brzké době ukáže na trávníku.

V utkání bylo k vidění spoustu neobvyklých, zajímavých a někdy až komických branek - i "nebranek". Zasloužená remíza z obou stran ...

 

Rozhodčí: Cígler

Branky Velíše: 15.a 70. O. Štika, 65. a 75. J. Kováč

Sestava: M. Štika - T. Havelka(ŽK), R. Jiráček(ŽK), P. Mach(ŽK), J. Kolář - M. Spurný, M. Peška, O. Štika(C), J. Buchal - J. Kováč, T. Baťka

Střídání: 70. J. Urban za J. Buchala, 75. D. Zdobinský za T. Baťku, 85. A. Urban za R. Jiráčka (zranění)

Velíšský hráč zápasu dle diváků: M. Štika

 

  

 

4. kolo - OS starší žáci 6 + 1

Velíš - Maršovice  1:3

Branky Velíše: F. Sedláček

 

 

 

 

 

4. kolo - OS starší přípravka 5 + 1

Velíš - Vlašim B  6:9

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 226