Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo znovu otočilo zápas a porazilo Heřmaničky

 

15.6.2008

25.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Heřmaničky A  3:2 (0:2)

Obrátka přišla po přestávce...

Poslední domácí zápas sezóny jsme chtěli zakončit vítězně a udržet tak naší nedobytnou domácí tvrz.Hosté ale byli neobyčejně efektivní a trestali pohrdání našimi šancemi...Vstup do zápasu mělo lepší naše mužstvo,už v 10.minutě se pěkně uvolnil M.Janáček ,ale jeho křižná střela orazítkovala pouze tyč!V 15.minutě se k zakončení dostal opět M.Janáček,ale pálil nepřesně.Pak se do dobré příležitosti dostal M.Řezníček,ale zpětnou přihrávku nevyužil a pálil vedle.Ve 22.minutě přišla zbytečná ztráta míče,chyba v obraně a hosté nás z jejich prvního útoku potrestali brankou - 0:1!Aby toho nebylo dost,ve 25.minutě jsme nedokázali včas uklidit míč do bezpečí a hostující záložník vyslal nebezpečnou střelu z úhlu,na kterou byl M.Štika krátký - 0:2!FotogalerieNaše mužstvo si dál vytvářelo šance,ale stále se nemohlo prosadit.Tutovku měl na noze pár minut před koncem poločasu P.Mach,ale tváří v tvář golmanovi zklamal...Druhý poločas pokračoval tlak našeho mužstva a v 60.minutě jsme se dočkali - střelu P.Macha vyrazil heřmanický brankář k volnému M.Janáčkovi a ten uklidil balón bez větších problémů do branky - 1:2!Náš tlak sílil a bylo otázkou času,kdy přidáme další branku.Ta přišla v 70.minutě,kdy se trefil O.Štika a bylo vyrovnáno!Za pět minut bylo ještě veseleji, O.Štika si naběhl na přesný centr a hlavičkou dokonal vítězný obrat - 3:2!Jenže místo "doražení" soupeře se náš tým do konce zápasu musel strachovat o výsledek,neboť M.Janáček se po naší vstřelené brance "vyjádřil" k jednomu verdiktu rozhodčího a po druhé žluté kartě šel předčasně do sprchy!Naše mužstvo ale závěr zápasu s vypjetím všech sil zvládlo a potvrdilo kralování na domácím hřišti,kde jsme z třinácti zápasů 12x zvítězili a jednou remizovali!

Rozhodčí: Murgač

Branky: 60. M.Janáček, 70. a 75. O.Štika

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, Jiří Spurný , Jan Spurný -P. Jiráček# , M.Janáček # (75.ČK),O.Štika, M.Řezníček - P.Červeňák, P.Mach#

Střídání: 45.min. M.Spurný# za P.Červeňáka,45.min. T.Janáček# za Jirku Spurného

Hráč zápasu podle diváků:  M. Kocourek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 5
Celkem: 356557
Měsíc: 5428
Den: 229