A mužstvo znovu bez bodu, B mužstvo si přivezlo vítězství

25.4.2010

18.kolo III.tř sk. B

Nesperská Lhota - Velíš A  4:2 (2:1)

Tým je v krizi ...

Náš tým nezačal špatně, byl aktivnější - v 5. minutě vyprášil golmanovi rukavice J. Zmrhal , v 10. minutě jsme mohli jít do vedení - to by ale P. Mach musel proměnit jeho vyloženou šanci... Domácí nás poté potrestali - v 15. minutě se P. Jiráček nedohodl se Š. Šťastným a Nesperka přišla hodně lacino k brance - 1:0. Ve 25. minutě využil L. Matoušek výborný pas J. Zmrhala, nejprve přehodil vyběhnutého golmana a následně míč doklepl do branky - 1:1! Druhou branku obdrželo naše mužstvo těsně před koncem poločasu. Ač byl naším pomezním signalizován ofsajd, rozhodčí hru pustil a domácí šli do vedení. Druhý poločas jsme opět zaspali začátek a v 55. minutě jsme inkasovali třetí branku. Za pět minut dokázal ještě snížit opět L. Matoušek, naše mužstvo vycítilo šanci a vypadalo to, že se pokusí o zvrat. Naši hráči se tlačili do útoku, ale bohužel jsme si nedokázali vytvořit jedinou větší šanci. Naopak domácí se dostávali do brejků a do přečíslení. Jen díky zákrokům Š. Šťastného a nemohoucnosti domácích náš tým ješte žil a mohl doufat v bodový zvrat. Jenže v 83. minutě už jeden brejk domácím vyšel a bylo po nadějích.

Rozhodčí: Murgač

Branky:   25. a 60. L. Matoušek

Sestava: Š. Šťastný - P. Jiráček, L. Prokop, J. Kolář, J. Řezníček -  L. Buchal, Jan Spurný,O. Štika, J. Zmrhal# - L. Matoušek, P. Mach

Střídání:  30. M. Spurný# za P. Macha (zranění), 65. Jos. Buchal za L. Buchala

24.4.2010

16.kolo IV.tř sk. B

Heřmaničky - Velíš B  0:4 (0:3)

Suverénní výhra...

Naše mužstvo podalo v zápase výborný výkon. O osudu utkání rozhodlo už v prvním poločase. V 10 .minutě se  trefil M. Spurný. Ve 25. minutě se z úhlu dokázal prosadit také M. Mach. Domácí se dostali k několika příležitostem, ale M. Ježek v brance byl stoprocentní. Navíc ve 40. minutě se podruhé trefil M. Spurný a naše mužstvo šlo s pohodlným náskokem do kabin. Druhý poločas si náš tým v pohodě pohlídal, deset minut před koncem se ještě jednou trefil M. Spurný a hattrickem tak korunoval nejenom svůj, ale i týmový vynikající výkon.