A mužstvo zakončilo sezónu 2018 - 2019 výhrou

17. 6. 2019

16.6.2019

22. kolo  IV. tř. sk. C

Velíš  -  Pravonín B   7:2   (3:1)

Poslední zápas sezóny jsme se sešli pouze v jedenácti lidech. Ve velkém vedru jsme šli rychle do vedení, v 10. minutě se trefil po individuální akci V. Ivanov, za několik minut se k němu přidal M. Spurný a bylo to 2:0. Hosté snížili ve 30. minutě z penalty po ruce, kterou viděl pouze rozhodčí... Na poločasových 3:1 upravil opět V. Ivanov, který se vápnem proháčkoval přes tři hráče a přesně zakončil. Druhý poločas jsme začali opět gólově, na post útočníka se přesunul L. Buchal a už v 50. minutě se radoval z branky - 4:1! Pak hosté ještě jednou snížili, to ale bylo z jejich strany vše. Do konce utkání jsme si vytvořili spoustu šancí a nezastavitelný V. Ivanov zaúřadoval ještě dvakrát, k němu se v závěru přidal ještě jednou trefou L. Buchal a zápas se jen dohrával.

Rozhodčí: Žydyk

Branky Velíše:  13. M. Spurný, 10., 45., 60. a 68. V. Ivanov, 50. a 80. L. Buchal

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, J. Spurný, P. Jiráček, P. Mach, L. Buchal - M. Spurný, O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov  -  D. Koten

Střídali: nikdo