A mužstvo zakončilo podzim vysokou výhrou

4. 11. 2013

3.11.2013

11. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Ostředek B  8:1 (4:1)

Utkání od začátku připomínalo hru kočky s myší, hosté dorazili pouze v 10 lidech a otázkou bylo jen kolik gólů si odvezou. Vše načal už v 5. minutě brankář M. Štika, který s přehledem proměnil penaltu za faul na P. Jiráčka. Pak už jsme si tvořili šanci za šancí, ale proměňovali jsme vždy každou druhou až třetí... Ve 40. minutě se dočkali i hosté, když využili našeho selhání a snížili na poločasových 4:1. Druhý poločas pokračoval jako ten první, vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou, a také jsme jich hodně spálili. Třikrát jsme ještě orazítkovali tyč... Hosté nakonec dohrávali v devíti hráčích, jejich obránce pro zranění odstoupil.

Vyloženě oddechový zápas, Ostředek přijel oslaben a přiliš dlouho nevzdoroval. Kdybychom proměnili všechny brankové příležitosti, bylo by skóre minimálně dvojnásobné ...

Rozhodčí: Krejčí

Branky Velíše:  5. M. Štika (z pen.), 15., 46. a 80. P. Mach, 25. M. Hons, 35. M. Kocourek, 55. O. Štika, 65. D. Toula

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, L. Prokop, J. Urban(ŽK), J. Buchal - M. Hons, O. Štika, P. Jiráček, L. Buchal - D. Toula, P. Mach

Střídání: 45. R. Jiráček za P. Jiráčka, 65. D. Zdobinský za L. Buchala, 80. M. Spurný za L. Prokopa