A mužstvo vysoko prohrálo, přípravka zvítězila

12. 10. 2016

8.10.2016

7. kolo III. tř. sk. B

Ratměřice - Velíš  7:2 (4:0)

Už v první minutě zápasu rozhodčí neodpískal signalizovaný ofsajd a domácí šli pohodlně do vedení. Náš tým gól nalomil, ale postupem času jsme se zvedali a domácí začali přehrávat. Několik našich pokusů jsme bohužel nedokázali dotáhnout do konce. Největší šanci na vyrovnání měl ve 30. minutě M. Spurný, bohužel tutovku zazdil a střílel nad... A domácí nás pak během pěti minut dvakrát potrestali - obě branky vstřelili po našich hrubých chybách, dvakrát jsme vyloženě domácím namazali a ty naše pobídky využívali. Ve 40. minutě se navíc po zákroku M. Šimona kopala penalta a Ratměřice šli do pro nás hrozivého poločasového vedení 4:0. Druhý poločas vlastně kopíroval ten první - naše mužstvo bylo více na míči a snažilo se hrát, bohužel v zakončení jsme byli bezzubí a navíc jsme našimi neuvěřitelnými a nevynucenými chybami dostali domácí do pozice týmu, který si zápas užívá a střílí branku za brankou... V závěru lehce zmírnil debakl dvěma brankami M. Hons, na víc jsme se ale nezmohli.

Rozhodčí: Kromka

Branky Velíše:  80 a 85. M. Hons

Sestava: M. Šimon - M. Kocourek, M. Štika(ŽK), J. Buchal(ŽK), P. Mach - M. Hons, O. Štika (C), P. Jiráček(ŽK), V. Ivanov - M. Spurný, L. Buchal

Střídali:  75. J. Urban za P. Jiráčka