A mužstvo vyhrálo v Křivsoudově, přípravka doma prohrála

27. 5. 2019

26.5.2019

19. kolo  IV. tř. sk. C

Křivsoudov B  -  Velíš  1:6   (0:3)

Do zápasu s Křivsoudovem B už zasáhl uzdravený O. Štika a od začátku zápasu to bylo znát... Hned v úvodu jsme si vytvořili dvě velké šance, ale D. Toula se teprve zastřeloval, v 15. minutě už mu to vyšlo a po jeho střele zblízka jsme šli do vedení 0:1! Pak jsme si vytvořili další dvě dobré příležitosti, ale O. Štika ani V. Ivanov nemířili přesně. Ve 25. minutě už jsme se ale mohli opět radovat, po velké závaru ve vápně se hlavou prosadil M. Kocourek - 0:2. Do konce poločasu jsme měli ještě další možnosti, ale gól zaznamenal jen O. Štika, který šibalsky přehodil brankáře střelou ze 30 metrů - 0:3! Druhý poločas jsme začali opět gólově, po rohu se v 50. minutě prosadil hlavou O. Štika a bylo prakticky po zápase. Domácím jsme potom v 65. minutě umožnili jen snížit, v poslední desetiminutovce jsme pak ještě přidali dva přesné zásahy (M. Matějka a D. Toula).

Rozhodčí: Pessr

Branky Velíše:  15. D. Toula, 25. M. Kocourek, 45. O. Štika, 50. O. Štika, 80. M. Matějka, 85. D. Toula

Sestava: M. Štika -  J. Buchal(ŽK), R. Jiráček, M. Kocourek, P. Mach, L. Buchal - D. Koten, O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov  -  D. Toula

Střídali: M. Spurný, M. Mach, A. Urban