9. 5. 2016

7.5.2016

20. kolo IV.tř sk. C

Čechtice B - Velíš   1:5 (0:2)

Před zápasem se nám zranil brankář M. Štika a mezi tři tyče se postavil P. Havlíček. První šanci ale mělo naše mužstvo a hned se gólově urodilo - zleva se prosadil M. Hons a vedli jsme 1:0. Chvíli potom vychytal P. Havlíček samostatný únik domácího hráče - neohroženě mu skočil pod nohy a vyrazil míč na roh. A pak už jsme na hřišti předváděli to, co celé jaro - tedy spalování šancí... Dvakrát byl sám před golmanem D. Toula, jednou P. Mach, oba ale selhali. Až ve 35. minutě přišlo uklidnění a D. Toula se trefil zblízka hlavou - 0:2. Druhý poločas jsme už měli pod kontrolou, v 60. minutě potrestal faul na D. Toulu z penaltového puntíku V. Ivanov a bylo po zápase. Domácí jsme do ničeho nepustili, když už se jim podařilo jednou ohrozit naší branku, byl P. Havlíček spolehlivě na místě. V 70. a 80. minutě navíc Pepa Buchal prokázal, že je dobrý střelec a ránami zpoza vápna zvýšil na pětigólový rozdíl. Nulu jsme P. Havlíčkovi ale bohužel nepomohli udržet, v 85. minutě se domácí trefili z přímáku a konečný účet zápasu tak zněl 1:5.

Rozhodčí: Dufek (laik)

Branky Velíše: 5. M. Hons, 35. D. Toula, 60. V. Ivanov (p.), 70. a  80. J. Buchal

Sestava: P. Havlíček - M. Kocourek, P. Jiráček, L. Buchal, Jiří Spurný - V. Ivanov, J. Buchal, O. Štika, M. Hons - D. Toula, P. Mach

Střídání:  65. M. Spurný za D. Toulu , 70. M. Mach za M. Honse