A mužstvo venku remizovalo, přípravka doma prohrála

11. 6. 2019

9.6.2019

21. kolo  IV. tř. sk. C

Louňovice  -  Velíš   5:5   (4:3)

Začátek utkání jsme vyloženě prospali a domácí nás už ve 4. minutě potrestali, naší ztrátu míče proměnili v rychlý brejk a louňovský útočník se zblízka nemýlil - 1:0. Ve 14. minutě jsme dokázali odpovědět, dorážka M. Matějky znamenala srovnání - 1:1! Za dvě minuty bylo ještě lépe, chybu domácí obrany využil D. Toula a po jeho sólu jsme vedli 1:2! Vedení nám ovšem dlouho nevydrželo, ve 22. minutě byl ve vápně podražen domácí útočník a sám následnou penaltu proměnil - 2:2! Aby toho nebylo málo, ve 31. minutě jsme opět chybovali a odevzdali míč soupeři a domácí útočník M. Bébr zkompletoval hattrick - 3:2! Opět jsme dokázali vyrovnat, ve 35. minutě propadl míč po skrumáži k D. Toulovi a bylo to 3:3! Pak měl na noze tutovku M. Matějka, bohužel pálil těsně vedle... Ve 42. minutě jsme opět předvedli velkou minelu a podcenění situace a domácí předvedli brejk, po kterém šli opět do vedení - 4:3. V úplném závěru prvního poločasu byl ve vápně Louňovic stažen O. Štika a pískala se penalta! Bohužel M. Matějka pokutový kop neproměnil, brankář Vinduška jeho slabou střelu vyrazil a následnou dorážku překazil domácí obránce... První poločas byl z naší strany i přes tři vstřelené branky hodně špatný, byli jsme hodně zakřiknutí a opatrní, dělali jsme spousty individuálních chyb, vázla komunikace a prostě to nešlo. To se potvrdilo i v samém začátku druhého poločasu, ve 47. minutě jsme nezvládli bránění dlouhého autu do vápna a osamocený louňovský hráč z malého vápna hlavičkoval přesně - 5:3! Pak se už naše hra krapet zlepšila a to jsme potvrdili v 52. minutě, kdy se střelou k tyči prosadil J. Spurný - 5:4! Potom se během pěti minut vyfauloval nejnebezpečnější hráč domácích Bébr, v 65. minutě šel po druhé žluté předčasně do sprchy. Proti desíti jsme tlačili, vytvořili jsme si čtyři jasné gólové šance, ale buď byl na správném místě golman, tyč, nebo nás zradila přesnost. Domácí mohli naší neschopnost potrestat těsně před koncem, sólo louňovského útočníka ale zlikvidoval M. Štika a utkání tak skončilo divokou remízou 5:5.

Rozhodčí: Blahůšek

Branky Velíše:  14. M. Matějka, 16. a 35. D. Toula, 55. J. Spurný, 65. V. Ivanov

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, P. Mach, R. Jiráček (ŽK), M. Spurný, L. Buchal - D. Koten, O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov  -  D. Toula

Střídali: J. Spurný, P. Jiráček