A mužstvo venku opět padlo, přípravka také prohrála

1. 10. 2017

30.9.2017

6. kolo IV. tř. sk. B

SK Přestavlky - Velíš  3:2 (1:0)

Zápas blbec, kde se nám nedařilo vůbec nic a už od začátku bylo vše špatně. Chybělo 5 hráčů základní sestavy, k zápasu nebyl delegován rozhodčí ... Průběh zápasu i jeho výsledek připomíná předchozí propadák na hřišti Budenína. A skutečně to tak bylo i na hřišti - náš tým si za první poločas vytvořil čtyři tutovky, ale brankář domácích měl svůj den a lapil všechno, když ne, tak mu pomohlo třeba břevno. Domácí se prakticky nedostali za půlku, až se jim to podařilo ve 30. minutě a domácí útočník upadl ve vápně - penalta! "Rozhodčí" to na 30 metrů viděl úplně jasně... Druhý poločas jsme stále domácí tlačili, šancí už jsme si ale tolik nevytvářeli. Zápas začal být hodně nervózní, spíš jsme diskutovali s rozhodčím, než se věnovali hře. V 70. minutě jsme ještě ke všemu zlému domácím přihráli do šance (M. Kocourek nepřesně hlavičkoval malou domů) a Přestavlky šli do dvoubrankového vedení! Když pár minut potom sudí pustil akci, kdy byl signalizován ofsjad, a domácí zvýšili už na 3:0, naši hráči byli psychicky hodně na dně. V závěru utkání rozhodčí víceméně musel odpískat proti domácím oba pokutové kopy, ty byly totiž jasné a učebnicové. Víc už jsme ale do konce nestihli a další blamáž byl na světě.

Rozhodčí: nedelegován - pískal domácí laik

Branky Velíše:  85. a 90. K. Kolář (obě z penalty)

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček, P. Mach, J. Urban, J. Kolář - D. Koten, P. Jiráček, M. Peška, M. Spurný -  V. Ivanov

Střídali:   P. Havel, T. Gruber