26. 8. 2014

24.8.2014

1. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Tichonice B  4:1 (2:1)

Ze zápasu s Tichonicemi B jsme chtěli jedině tři body. V úvodu jsme byli aktivnější a po patnácti minutách jsme šli do vedení - J. Buchal pohotově vystřelil z vápna a bylo to 1:0. Druhou branku mohl přidat P. Jiráček, ale z malého vápna hlavičkoval osamocen vedle. Další gólovky spálili postupně V. Ivanov, D. Toula a P. Mach. Až ve 30. minutě se prosadil V. Ivanov a vedli jsme o dvě branky. Hostům se podařil jeden protiútok a hned z toho byla branka - naše zbytečná ztráta míče na půlce, pak smolné podklouznutí L. Prokopa a tichonický útočník šel sám na M. Štiku. Proměnil, 2:1. Druhý poločas jsme měli míč stále na kopačkách, ale k ohrožení branky jsme se nemohli dostat. Podařilo se to až opět J. Buchalovi a bylo to opět o dvě branky. Pak přidal další branku D. Toula a o vítězství nebylo pochyb. Spoustu šancí jsme pak ještě promarnili - M. Spurný trefil tyč, J. Spurný neproměnil sólo až do vápna, brankář vychytal střely P. Macha a J. Buchala... Hosté se k ohrožení naší branky ve druhém poločase nedostali a utkání tak skončilo 4:1.

Víceméně povinné vítězství, které ovšem nebylo podloženo kvalitní hrou. Příští zápas v Popovicích bude rozhodně těžší a měli bychom se zlepšit ...

Rozhodčí: Krejčí

Branky Velíše:  2x J. Buchal, V. Ivanov, D. Toula

Sestava: M. Štika (C) - L. Prokop, P. Jiráček, Jiří Spurný, J. Urban - V. Ivanov (ŽK), J. Buchal, Jan Spurný, L. Buchal - P. Mach (ŽK), D. Toula

Střídání:  65. M. Peška za P. Jiráčka, 70. M. Spurný za V. Ivanova, 80. M. Mach za D. Toulu