A mužstvo v derby zvítězilo, žáci venku prohráli

26. 4. 2016

24.04.2016

18. kolo IV.tř sk. C

Libouň - Velíš   1:5 (0:3)

Začátek utkání jsme byli mátožní, až po 5 minutách jsme se probudili - přihrávku M. Honse zužitkoval pohotovou střelou P. Mach a vedli jsme 0:1. Během dalších minut jsme si vypracovali další dvě příležitosti, ale D. Toula ani J. Vrkoslav svoje tutovky neproměnili. V 10. minutě byl faulován ve vápně D. Toula a V. Ivanov penaltu s přehledem proměnil - 0:2. Pak jsme opět pálili dobré příležitosti - dvakrát neuspěl D. Toula, P. Mach hlavičkoval slabě a J. Vrkoslav měl vychýlenou mušku. Neujala se ani tvrdá, ale nepřesná hlavička J. Buchala po rohu. Pepa si ale spravil chuť a ve 30. minutě propálil z hranice vápna vše před sebou - 0:3. Druhý poločas jsme začali velmi vlažně a evidentně jsme polevili. Domácí se po standardtní situaci dostali k první vážnější situaci v 60. minutě, jejich hráč byl ale faulován a kopala se penalta i na druhé straně. Domácí exekutor proměnil a bylo to 1:3. Kolem 65. minuty jsme se opět tlačili více dopředu, ale znovu jsme pohořeli na proměňování šancí. Až v 75. minutě se hlavou trefil M. Spurný - 1:4. Po dalších zahozených příležitostech se konečně prosadil také J. Vrkoslav a utkání tak skončilo naším vítězstvím 1:5.

Rozhodčí: Mrázek

Branky Velíše: 5. P. Mach, 10. V. Ivanov (z pen.), 30. J. Buchal, 75. M. Spurný, 85. J. Vrkoslav

Sestava: M. Štika - O. Štika, R. Jiráček, L. Buchal, J. Spurný - V. Ivanov, J. Buchal, J. Vrkoslav, M. Hons - D. Toula, P. Mach

Střídání:45. M. Mach za P. Macha, 60. M. Spurný za D. Toulu, 75. M. Peška za R. Jiráčka