21.6.2009

26.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Dolní Kralovice  1:0 (0:0)

Nuda a vlastní branka...

Poslední zápas sezóny moc fotbalové krásy nepobral a diváci se víceméně nudili. Za prvních 45 minut byly k vidění pouze 2 kloudné střely na branku  - tu kralovickou zneškodnil pěkným zákrokem M.Štika, tu naší (v podání M. Kocourka) zase s námahou vyrazil brankář na roh. Druhý poločas se odehrával podle stejných not jako ten první. Před oběma brankami se toho moc nedělo, největší nebezpečí znamenaly pro oba brankáře standardní situace. A jedna z nich rozhodla o osudu utkání - v 65. minutě střílel z přímého kopu L. Prokop a míč se v malém vápně odrazil od hostujícího obránce do protipohybu golmana - 1:0! Zbytek utkání bylo naše mužstvo aktivnější než hosté, ale stejně jako oni už jsme si žádnou vážnější příležitost nevytvořili.

Rozhodčí: Urban

Branky:  65. vlastní

Sestava: M.Štika - M. Kocourek, L. Prokop, T. Baťka, J. Řezníček - M. Řezníček,  P. Jiráček, Jan Spurný , L. Buchal,  - P. Mach, M. Spurný

Střídání: 70. Jiří Buchal za M. Kocourka, 80. J. Bureš za P. Jiráčka

Hráč zápasu (podle diváků):  L. Prokop