A mužstvo remizovalo v Jankově, béčko prohrálo v Bystřici

29.8.2009

2.kolo III.tř sk. B

Jankov A - Velíš A  1:1 (1:1)

Remízová bída ...

Utkání nenabídlo moc fotbalové krásy, domácí praktikovali nakopávání míčů a naše mužstvo se tomuto stylu bohužel  přizpůsobilo. I z tohoto důvodu nebylo k vidění moc fotbalových akcí a příležitostí. Obrovskou příležitost jsme ale neproměnili ve 20. minutě - Honza Spurný přehodil brankáře, míč se odrazil od břevna a dobíhající M. L.Prokop střílí gól ! - fotogalerieSpurný hlavičkoval ve 100% tutovce nad... Domácí byli dopředu úplně bezzubí, ale jejich jediná pološance za první poločas skončila brankou - centr z levé strany ve 30.minutě prodloužil domácí útočník a vybíhající M.Ježek byl v souboji evidentně faulován. Bohužel, nepřesně pískající rozhodčí tuto situaci pustil a domácí tak šli do vedení 1:0. Do konce poločasu jsme dokázali vyrovnat - ve 40.minutě se k rozehrání přímého kopu postavil L. Prokop a střelou, která se otřela o vnitřek tyče nedal golmanovi šanci - 1:1! Druhý poločas nabídl ještě větší mizérii než ten první. Ač mělo naše mužstvo míč víc pod kontrolou a domácí prakticky nepouštělo za půlku, žádné ovoce to nepřineslo. Naše akce končili většinou nepřesností ve finální fázi. Ikdyž jsme domácí na konci zápasu zmáčkli, šlo pouze o platonický tlak, který už nic nemohl změnit na asi zasloužené remíze.

Rozhodčí: Cígler

Branky:   42. L.Prokop

Sestava: M.Ježek - M. Kocourek, L. Prokop, J. Kolář, T. Baťka -  Jan Spurný, P. Jiráček, O. Štika, T. Janáček - M. Spurný, P. Mach

Střídání:  65. Jiří Spurný za J. Koláře

30.8.2009

2.kolo IV.tř sk. B

Bystřice B - Velíš B  2:1 (0:0)

Na bod bylo ...

Vyrovnáné utkání nám nakonec nepřineslo ani kýžený bod. První poločas se toho moc zajímavého neudálo, na fotbalové situace byla bohatší druhá polovina. V 62. minutě domácí vstřelili branku, naše mužstvo to ale nepoložilo. Naopak - v 70. minutě zacílil přesně M. Spurný - 1:1. V 75. minutě mohl vedoucí branku přidat opět M.Spurný, ale nedal. Bohužel pravidlo nedáš-dostaneš se potvrdilo i v Bystřici a domácí šli po rychlé akci v 76.minutě do vedení 2:1. Na obou stranach se ještě urodilo několik šancí (za nás J. Buchal, J.Urban), ale z žádné už gólově nezapršelo.

Rozhodčí: Bačinský

Branky:  70. M. Spurný

Sestava: M. Štika  -  M. Kocourek, R.Jiráček, J. Sedláček#, J. Urban# - J. Hons, Jiří Spurný, M. Peška, M. Hons - M. Spurný, M. Mach#

Střídání: 50. Jos. Buchal za J. Honse, 60. Jan Spurný za M. Macha, 75. V. Dobrý # za M. Spurného