Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo remizovalo s T. Štěpánovem B, béčko prohrálo Divišovem B

22.5.2011

22.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Trhový Štěpánov B  3:3 (2:0)

Ztracené 2 body...

 

Po výhře v Postupicích čekal náš tým další záchranářský souboj, tentokrát s Trhovým Štěpánovem B. Pokud náš tým chce pomýšlet na záchranu v soutěži, byl před ním jasný úkol - zvítězit. Od začátku zápasu nenasvědčovalo nic tomu, že by se to nemělo podařit. Hosté totiž byli zakřiknutí a čekali s čím přijde náš tým. Ten také zrovna nehýřil aktivitou, přesto mu to v klidu stačilo k tomu, aby si vytvořil několik náznaků šancí. A ve 14. minutě už to byla šance zakončená brankou - po závaru ve štěpánovském vápně se k odraženému míči dostal O. Štika a zblízka vstřelil první branku utkání - 1:0! Podobnou dorážku si ve 30. minutě připravil i L. Buchal a naše mužstvo vedlo 2:0! Hosté toho moc nepředvedli, za první poločas se dostali po brejku do jedné dobré příležitosti, ale jejich útočník mířil vedle. V prvním poločase se nehrál žádný super fotbal, ale to, co se odehrávalo na ploše ve druhých 45 minutách, to byla  jedním slovem bída. Ke všemu jsme hosty dokázali posadit do sedla, když v 52. minutě posoudil rozhodčí kontakt P.Jiráčka s útočníkem jako faul a kopala se penalta! Hosté proměnili a bylo to 2:1. Jak bylo psáno výše, hra ve druhém poločase upadla do oboustranného podprůměru, našim hráčům se nedařilo, ztráceli jsme spoustu míčů a na klucích byla vidět nervozita. Hosté se rozhodně nenadechli k nějakému náporu, nic nevymýšleli a jednoduše jim stačilo čekat na naše chyby. Tak tomu bylo i v 67.minutě - na půlící čáře jsme zbytečně ztratili míč, hosté postupovali 2 na 2 a T.Baťka nedokázal včas zakročit proti útočníkovi a střele, která nakonec skončila v naší brance - 2:2! Hosté se pak dostali ještě do jedné dobré příležitosti, ale M. Štika byl na místě. V 70. minutě nastoupil V. Dimitrov a za deset minut už byl hodně vidět - po chybě hostující obrany se nakonec dostal k míči a přeloboval hostujícího golmana - 3:2! Za několik okamžiků jsme mohli přidat pojišťovací branku, ale neujal se žádný pokus tria Štika, Hons, Kováč. Nedáš - dostaneš, toto pravidlo se potvrdilo i v tomto zápase. V 83. minutě si totiž vybral po dlouhé době slabší chvíli brankář M. Štika. Vyběhl z branky pro míč a chtěl ho napálit, jenže rána mu nesedla a přihrál pouze štěpánovskému hráči, který ho v klidu přehodil - 3:3... Posledních pět minut naše mužstvo tlačilo, vytvořilo si několik šancí ale nic z toho. V 90. minutě mohl rozhodnout o našem vítězství J.Kováč. Ten ale názorně předvedl své střelecké trápení posledních zápasů - osamocený na malém vápně střílel ve 100% šanci zbrkle vedle branky...

Pro náš tým je remíza rozhodně ztráta, s tak slabým soupeřem to měla být jednoznačně výhra. Jenže z naší strany totálně pokažený druhý poločas vše zhatil. Hosté nic nehráli a stačilo jim čekat na naše chyby a tři největší potrestali. I přesto, že za druhý poločas si náš tým asi vítězství nezasloužil, tohle měly být tři body.     

   

Rozhodčí:  Novák

Branky Velíše:   14. O.Štika, 30. L. Buchal, 80 V. Dimitrov

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, T. Baťka, M. Spurný -  Z. Daniel, Jan Spurný, O. Štika, J. Šebesta - J. Kováč, L. Buchal

Střídání:  70. V. Dimitrov za Z. Daniela

Hráč zápasu dle diváků:  O. Štika

 

 

 

21.5.2011

22.kolo IV.tř sk. C 

  Velíš B - Divišov B  4:5 (1:2) 

Hosté byli šťastnější...

 

Zápas jsme začali aktivně ale do vedení šli jako první hosté. Ve 13.minutě zahrál P. Brabenec rukou ve vápně a divišovský exekutor pálil přesně - 0:1. Za několik minut jsme ale srovnali krok, v 18. minutě propálil z úhlu brankáře J. Spurný - 1:1. Jenže ve 22. min. zachybovala naše obrana a hosté se dostali lacino do vedení 1:2. Ve 38. minutě ještě pálil pouze do břevna V. Dimitrov. Druhý poločas jsme na soupeře vlétli a vytvářeli si dostatek šancí. V 52. minutě hlavičkoval z dobré pozice J. Spurný, ale golman vytáhl na roh. Za pět minut ale už bylo vyrovnáno, V. Dimitrov proměnil samostatný úprk - 2:2! V. Dimitrov pak mohl přidat další branky, ale ve dvou dobrých příležitostech zklamal. V 65. minutě se nádherně opřel do míče R. Jiráček, jeho střelu vyrazil brankář na břevno... V 68. minutě už jsme se radovali, M. Spurný střílel z hranice vápna přesně - 3:2! Pak naše mužstvo polevilo a hosté to vycítili. V 71. jsme znovu zbytečně chybovali a divišovští dotáhli přečíslení do gólového konce - 3:3. Našemu týmu s blížícím se koncem docházely síly a hosté opět trestali - rychlá akce z 83.minuty skončila čtvrtou brankou v naší síti... Dokázali jsme ale ještě brzy vyrovnat, v 85. minutě se z rohu vápna pěkně do šibenice trefil L. Novotný - 4:4! Pak "svévolně" opustil hřiště J. Kolář a rozhodčí mu za nesportovní chování udělil druhou žlutou a následně červenou kartu. Hosté dokázali přesilovku využít a po nedorozumění v naší záloze se dostali do šance, kterou v 88. minutě proměnili ve vítěznou branku.      

 

Rozhodčí: Kočí

Branky Velíše:  18. Jan Spurný, 55. V. Dimitrov, 68. M. Spurný, 85. L. Novotný 

Sestava: M. Ježek - J. Hons, R. Jiráček, P. Brabenec, Jos. Buchal - J. Šebesta, Jan Spurný, J. Kolář 85. ČK, A. Urban - M. Spurný, V. Dimitrov

Střídání: 45. J. Lupač za P. Brabence, 57. L. Buchal za J. Spurného, 60. L. Novotný za A. Urbana

 

  

 

16.kolo OP ml. žáků (7+1) odd. B

   Teplýšovice  Velíš   4:2 (2:0)

 

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 4
Celkem: 356555
Měsíc: 5426
Den: 227