Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo remizovalo doma s Kondrací B, žáci prohráli v Týnci těsně

14. 5. 2012

13.5.2012

21. kolo III.tř sk. B

Velíš - Kondrac B 1:1 (0:1)

Zasloužená remíza ...

 

První polovina zápasu se našemu mužstvu moc nevydařila. Hosté byli pohyblivější, měli chuť hrát a náš tým přehrávali. Když se k tomu přidaly ještě naše zbytečné chyby, není divu, že už v 5. minutě kondračtí jedno naše pochybení využili a jejich útočník vstřelil vedoucí branku. I nadále to byli hosté, kdo diktoval tempo hry a dostávali se do nebezpečných situací, které jsme několikrát "přežili" jen se štěstím. Náš tým vepředu zahrozil až ke konci poločasu, ale i kondračtí se ubránili a do kabin se tak šlo za stavu 0:1. Druhý poločas se náš tým pomalu ale jistě zvedal a konečně jsme začali hrát fotbal. Přišly i šance, ale O. Štika a P. Jiráček pálili pouze slabě. Hosté se dopředu dostávali výhradně po brejcích, které si ale naše obrana pohlídala. Zhruba dvacet minut před koncem se náš tým dostal do tlaku a opět jsme si vytvořili nějaké příležitosti. Jenže se nám nedařilo přesněji a razantněji zakončovat (O. Štika, J. Spurný). V 80. minutě byl za faul bez míče vyloučen kondracký záložník a náš tým čekala desetiminutová přesilovka! A dokázali jsme jí využít - v 86. minutě si na roh V. Ivanova naběhl L. Buchal a hlavou vyrovnal - 1:1! Několik okamžiků před koncem se ještě do jednoho brejku dostali hosté a po střele jejich útočníka zacinkala tyč naší branky! To bylo ale naštěstí vše a oba týmy se tak nakonec rozešly smírně.

První poločas patřil jednoznačně hostům a ten druhý zase našemu mužstvu. Proto je remíza zasloužená a oba týmy s ní nakonec byly spokojeny ...

 

Rozhodčí: Berenda

Branky Velíše: 85. L. Buchal

Sestava: M. Štika - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach, J. Řezníček (ŽK) - M. Hons, J. Spurný, O. Štika(C), L. Buchal - P. Jiráček, V. Ivanov

Střídání: 55. O. Beránek za P. Jiráčka, 70. Jos. Buchal za P. Macha, 80. M. Peška za M. Honse

Hráč zápasu dle diváků: J. Spurný 

 

 

 

 

15.kolo OP ml. žáků (7+1)

Týnec nad Sázavou - Velíš 1:0

Domácí byli lepším týmem, ale chybělo málo a mohli jsme překvapivě přivézt bod. Naše družstvo podržel výborným výkonem v brance F. Sedláček.

Branky: -

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář