16. 6. 2014

14.6.2014

22. kolo IV.tř sk. C

T. Štěpánov B - Velíš  4:1 (2:1)

Do Štěpánova jsme jeli ve zbídačeném stavu, z různých důvodů chybělo 6! hráčů základní sestavy (M. Štika, R. Jiráček, Jos. Buchal, Jiří Spurný, Jan Spurný, M. Hons)... Velké díky patří M. Peškovi, že se postavil do branky a dělal co mohl. Bohužel nestačil na střelu domácího záložníka, která mu v 15. minutě proklouzla mezi nohy a prohrávali jsme 1:0. Za 15 minut jsme prohrávali už o dvě branky, nedokázali jsme zachytit rychlou štěpánovskou akci. Posledních patnáct minut ale patřilo našemu týmu, vytvořili jsme si šance a ve 35. minutě snížil pěknou střelou D. Toula - 2:1. Po několika závarech ve vápně domácích jsme mohli i vyrovnat, to by ale střela P. Macha z velkého vápna nesměla letět metr nad... Bohužel nám utekl začátek druhého poločasu, domácí nejprve po několika našich nakumulovaných chybách zvýšili na 3:1 a v 55. minutě přidali čtvrtou branku. Z naší strany to už pak byla pouze křeč a do konce zápasu jsme již nedokázali nic vymyslet.

Utkání ovlivnily absence v našem týmu, přesto jsme si měli poradit lépe - nepodali jsme dobrý výkon. Rozlučka s vítěznou sezónou bohužel tříbodově nedopadla...

Rozhodčí: Cígler

Branky Velíše:  35. D. Toula

Sestava: M. Peška - L. Prokop, P. Jiráček, P. Mach, J. Urban - V. Ivanov, M. Řezníček, O. Štika(C), L. Buchal - M. Spurný, D. Toula

Střídání:  80. M. Štika za M. Spurného, 85. A. Urban za D. Toulu