Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo prohrálo v Ratměřicích, béčko remizovalo v Popovicích

11.9.2010

4.kolo III.tř sk. B

Ratměřice - Velíš A  5:2 (2:2)

Druhý poločas jsme nezvládli ...

K utkání do Ratměřic jsme opět neodjížděli v plné síle, chyběli 3 hráči základní sestavy (M. Štika, L. Prokop, T. Baťka). Z absencí vyplynuly i změny na postech - O. Štika se posunul ze zálohy na předstopera a J. Řezníček na levou stranu obrany, ve středu zálohy úřadoval J. Kováč. Domácí se s naším týmem moc nepárali a hned na nás vlétli. Jejich aktivita vyústila v první branku - v 10. minutě hlavičkoval osamocený hráč přesně - 1:0. Ve 13. minutě nebezpečně střílel J. Kováč, ale jeho střela šla těsně vedle. V 17. minutě to z patnácti metrů zkoušel také J. Spurný, ale ani on neměl přesnou mušku. Přesnější mušku ale měli domácí. Ve 20. minutě (opět po centru zleva) se hlavou prosadil domácí útočník a prohrávali jsme již 2:0... Brzy jsme ale dokázali odpovědět - ve 25. minutě si na centr naběhl J. Šebesta a hlavou nedal brankáři šanci - 2:1! Branka nás hodně povzbudila a naši hráči převzali taktovku. Každý náš útok byl nebezpečný a ve 33. minutě jsme se mohli znovu radovat - J. Zmrhal uklidil míč po rohu nechytatelnou bombou do branky - 2:2! Ve 40. minutě jsme již mohli jít do vedení, ale J. Kováč pálil z úhlu pouze do golmana. Ve 44. minutě měl na hlavě třetí branku M. Řezníček, ale z malého vápna hlavičkoval vedle... Druhý poločas začali domácí stejně jako ten první, tedy náporem. V 55. minutě předvedl skvělý zákrok M. Ježek, když tygřím skokem zlikvidoval nebezpečnou střelu. V 65. minutě došlo k nedorozumění v naší obranné řadě, míč propadl za ní a domácí hráč postupoval sám na M. Ježka. Bohužel proměnil a prohrávali jsme 3:2. Za pět minut přišel další trest, tentokrát za zbytečnou ztrátu ve středu pole - domácí útočníci postupovali opět sami na našeho brankáře a bylo to již 4:2. Naše mužstvo pak vsadilo vše na útočnou kartu, bohužel dlouhé nákopy na útočníky se vraceli zpět , vepředu jsme nedokázali udržet balón. Domácím tato hra vyhovovala, neboť se často dostávali do protiútoků. Několik jich překazil včasným vyběhnutím M. Ježek, bohužel v 77. minutě už nemohl nic dělat a popáte vyndaval míč ze sítě...       

První poločas - srovnání dvoubrankového manka a další šance.

- Druhý poločas - série několika chyb posadila domácí na koně.

Rozhodčí: Urban

Branky Velíše:   25. J. Šebesta, 33. J. Zmrhal

Sestava: M. Ježek - P. Jiráček, O. Štika, J. Řezníček, T. Janáček -  L. Buchal, Jan Spurný, J. Kováč, M. Řezníček - J. Zmrha, J. Šebesta

Střídání:  60. M. Spurný za J. Šebestu, 80. R. Jiráček za M. Řezníčka

 

 

 

 

 

11.9.2010

4.kolo IV.tř sk. C

Popovice B - Velíš B  2:2 (0:1) 

Zasloužená remíza ...

Do Popovic jelo naše mužstvo v hodně kombinované sestavě, hodně hráčů základní sestavy chybělo. V zápase ale podal náš tým kolektivní výkon a nakonec trochu překvapivě vybojovalo bod . Do vedení jsme šli ve 30. minutě, kdy Pepa Šebesta krásnou ranou vymetl šibenici - 0:1. Domácí si připravili několik šancí, ale poprvé gólově udeřili až v 60. minutě. Navíc za deset minut přidali další branku a s našimi nadějemi na bodový zisk to vypadalo bledě. V 80. minutě se ale podruhé prosadil J. Šebesta a uzavřel na zasloužených 2:2. 

Kvalitní kolektivní výkon. 

- Tragická docházka hráčů !!!

Rozhodčí: Mareš R.

Branky Velíše:  30.  a 80. J. Šebesta

Sestava: M. Ježek - R. Jiráček, M. Štika, P. Brabenec, V. Dimitrov - Jos. Buchal, M. Spurný, L. Novotný, A. Urban - J. Šebesta, Jan Spurný 

Střídání: 45. P. Havel za J. Spurného

 

 

 

 

 

 

3.kolo OP ml. žáků (7+1) odd. B

SK Načeradec - Velíš  18:0 (8:0) 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139