Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo prohrálo s Ratměřicemi, béčko porazilo Popovice B

17. 4. 2011

17.4.2011

17.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Ratměřice  0:1 (0:1)

Další zbytečná ztráta...

 

Zápas s lídrem tabulky jsme nezačali špatně - ve 2. minutě se po dlouhém výkopu M. Štiky dostal za obranu J. Kováč, ale v klíčovém okamžiku špatně zpracoval míč. V 10. minutě střílel po centru ze strany J. Šebesta, ale zblízka mířil vysoko nad. Pak se začali více prosazovat Ratměřice, jejich rychlé kombinace nám dělali velké starosti. V 15. minutě hosté spálili první větší šanci, z dobré pozice pálil jejich záložník nad. V 18. minutě se za naším brankářem rozvlnila síť, gól ale nebyl pro ofsajd uznán. Hosté hodně protestovali, nakonec ale Šance po standardce J. Kováče - Z. Daniel za okamžik vysoko přestřelí..."získali" jen 2 žluté karty... Naši hráči zahrozili ve 30. minutě, nebezpečná hlavička O. Štiky skončila těsně vedle tyče. Ratměřice pak zvýšili tlak a donutili naše mužstvo k chybám. Ve 37. minutě jsme nedokázali včas uklidit míč z nebezpečí a hráč nabíhající z druhé vlny hlavou vstřelil jedinou branku zápasu - 0:1. Druhý poločas jsme začali velkou chybou obrany, po které šel hostující útočník sám na M. Štiku. Náš brankář nás ale podržel a nebylo to naposled. V 60. minutě předvedl výborný zákrok a vyrazil nebezpečnou střelu na roh. V 67. měl na hlavě vyrovnávací branku P. Jiráček, po rohu ale hlavičkoval těsně vedle... Za několik minut musel rychle na zem opět M. Štika, nepříjemnou jedovku z přímáku s námahou zneškodnil. V 75. minutě nedokázal zblízka usměrnit míč do branky Z. Daniel. V nervózním a vyhecovaném závěru ještě dostal ratměřský hráč druhou žlutou kartu a naše mužstvo mělo desetiminutovou přesilovku. Z platonického tlaku jsme ale už nedokázali nic vytěžit a nedosáhli jsme tak ani na bod...           

   

Rozhodčí:  Konvička

Branky Velíše:   -

Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, M. Spurný, J. Řezníček -  Z. Daniel, Jan Spurný, O. Štika, L. Buchal - J. Kováč, J. Šebe

Střídání:  45. V. Dimitrov za L. Buchala 

Velíšský hráč zápasu podle diváků:  M. Štika 

 

 

 

16.4.2011

17.kolo IV.tř sk. C

  Velíš B - Popovice B  2:0 (1:0) 

Zasloužená výhra ...

 

Od začátku bylo naše mužstvo lepší a deset minut před koncem poločasu to gólově vyjádřil J. Šebesta po samostatné akci - 1:0. Na začátku druhého poločasu se po střetu s naším hráčem zranil hostující brankář a do branky se musel postavit hráč z pole. V 53. minutě využil chybu zaskakujícího popovického golmana M. Spurný a krásným gólem ze 40 metrů zvýšil na 2:0! Zbytek zápasu si náš tým v pohodě pohlídal a hostům jsme nic nedovolili, naopak jsme mohli ještě přidat nějakou branku.  

 

Rozhodčí: Vilimovský

Branky Velíše:  35. J. Šebesta, 53. M. Spurný

Sestava: M. Ježek - R. Jiráček, M. Štika, J. Hons, Jos. Buchal - J. Šebesta, J. Kolář, M. Peška, M. Spurný - L. Novotný, V. Dimitrov 

Střídání: 55. Jan Spurný za L. Novotného, 65. V. Tifonov za M. Pešku, 75. T. Gruber za M. Honse

 

  

 

11.kolo OP ml. žáků (7+1) odd. B

  Velíš - Načeradec  0:10 (0:1)

 

  

 

Náhledy fotografií ze složky A mužstvo

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář