A mužstvo prohrálo s Nesperkou, žáci porazili Bílkovice

16. 9. 2013

15.9.2013

4. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Nesperská Lhota  0:1 (0:0)

První poločas jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si 4 gólové šance, z toho dvě vyložené. Bohužel O. Štika ani T. Gruber neuspěli a to pravděpodobně rozhodlo zápas. Druhý poločas se hrála vyrovnaná partie, do šancí jsme se ale už tolik nedostávali, hosté také ne. Deset minut před koncem jsme si vybrali slabší chvilku, pustili jsme Nesperku k několika standardkám a poslední z nich (rohový kop) se nám stal osudným - míč propadl na malé vápno a odtud ho hostující záložník napálil do sítě - 0:1. Chtěli jsme ještě vyrovnat, ale v poslední šánci zápasu se neprosadil J. Spurný a pálil vedle. Derby tak vyznělo pro hosty a náš tým poprvé v sezóně ztratil body.

První poločas jsme neproměnili šance, hosté v tom druhém svou jedinou proměnili a proto si odvezli všechny body...

Rozhodčí: Špička

Branky Velíše: -

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, R. Jiráček, J. Urban, P. Mach - M. Hons(ŽK), P. Jiráček, Jan Spurný, Jiří Spurný - O. Štika, T. Gruber

Střídání: 65. M. Řezníček za Jiřího Spurného, 70. M. Peška za T. Grubera