Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo prohrálo s Blaníkem Načeradec a už je poslední

 

 

25.11.2012

10. (odložené) kolo III.tř sk. B

Blaník Načeradec - Velíš 4:3 (2:1)

Nezvládli jsme standardky a disciplínu ...

 

Zápas o poslední místo tabulky jsme začali velmi špatně. Domácím se během 15. minut podařily dvě akce a z nich dvakrát udeřili! To byla hodně studená sprcha pro naše mužstvo! Pak jsme byli aktivnější, ale nedokázali jsme se dostat do větší šance. Když pak šance konečně přišly, nedokázali jsme je využít (J. Kováč, M. Spurný). V úplném závěru poločasu jsme ale přece jen snížili, po standardce dorážel zblízka R. Jiráček. Druhý poločas jsme začali lépe, byli jsme aktivnější a když byl v 52. minutě vyloučen domácí hráč, vypadalo to pro náš tým velice nadějně. Jenže nedisciplinovanost se projevila i v našem týmu a v 60. minutě byl zbytečně vyloučen P. Mach... Naši hráči ale i tak dokázali domácí zatlačit a v 70. minutě jsme O. Štikou vstřelili vyrovnávací branku! Když v 75. minutě poslal ranou z úhlu náš tým do vedení L. Buchal, kdekdo z našich hráčů už cítil důležité tři body. Jenže místo aktivní hry jsme vyklidili pole a zalezli jsme bránit výsledek. Domácí hráli jednoduchý fotbal - nakoplý balón dopředu a všichni za ním. Tato taktika se jim vyplatila - v 82. minutě vstřelili vyrovnávací gól na 3:3! To samozřejmě načeradské nastartovalo a minutu před koncem nám po standardce vstřelili rozhodující branku ...

Nepohledné utkání, ve kterém jsme nedokázali udržet vedení a takticky zápas dohrát. Utkání ovlivnila také nedisciplinovanost některých našich hráčů. Bohužel krutá, ale zasloužená prohra ...

 

Rozhodčí: Kocan

Branky Velíše: 44. R. Jiráček, 70. O. Štika, 75. L. Buchal

Sestava: M. Ježek - M. Kocourek, L. Prokop, P. Mach (60. ČK), J. Buchal (90. ČK) - L. Buchal, M. Peška, O. Štika(C), R. Jiráček(ŽK) - M. Spurný, J. Kováč

Střídání: 75. P. Jiráček za M. Spurného, 85. D. Zdobinský za M. Pešku

Velíšský hráč zápasu dle diváků: R. Jiráček

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 8
Celkem: 356987
Měsíc: 5673
Den: 227