Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo prohrálo i druhý přípravný zápas.

16. 3. 2008

16.03.2008

příprava 

Velíš A - Postupice A  1:5 (1:0)

První poločas se hrálo vyrovnané utkání,do vedení šlo naše mužstvo - v 15.minutě potrestal chybu postupické obrany Patrik Červěňák.Pak byli aktivnější hosté,nám pomohl dvěma skvělými zákroky M.Štika,jednou zacinkala tyč za jeho zády.Naše mužstvo si moc vyložených šancí nevytořilo,nebezpečné ale byly střely z dálky od O.Štiky a L.Prokopa.Druhý poločas našemu týmu hrubě nevyšel - v 50.minutě potrestali hosté naši laxnost v obraně,za pár minut se povedenou střelou z hranice velkého vápna prosadil postupický útočník.Od této chvíle existovalo na hřišti už jenom jedno mužstvo a dávalo našemu týmu dost zabrat.Do konce zápasu přidalo ještě tři branky a několik dobrých šancí ještě neproměnilo... A ostuda tak byla na světě.

Branka: 15.min. P.Červěňák

Sestava: M.Štika  - M.Kocourek, L.Prokop,J.Poupě,Jiří Spurný- T.Baťka, Jan Spurný, O.Štika, F.Vlasák - P.Jiráček,P.Červěňák

Střídali: M.Spurný, J.Urban

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jó zlo...

(Mac, 19. 3. 2008 17:37)

já jsem ho bohužel jako divák viděl... :( Byla to fakt síla...Tak snad už teď s Kondrací to bude lepší!!!

zlo!!!!!!!!!

(fcv, 19. 3. 2008 16:03)

nechtel bych se na ten fotbal divat jako divak...al e horsi ho bylo hrat!!!!jeste mame co zlepsovat po zime