Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo prohrálo doma s Jankovem

6. 4. 2010

4.4.2010

15.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Jankov 2:3 (0:1)

 Velké zklamání a zloba...

Ze zápasu se zachraňujícím se Jankovem jsme si nepřipouštěli nic jiného než tři body. Ovšem realita byla poněkud jiná...První poločas jsme byli lepším týmem, bohužel jsme neproměňovali šance ( 2x P.Mach, L. Matoušek...) a nedokázali vytěžit více ze standardních situací. To se nám stalo osudným, neboť ve 40. minutě se hosté náhodnou střelou dostali do vedení. Druhý poločas šlo naše mužstvo za vyrovnáním, v Fotogalerie55. minutě se konečně zadařilo, prosadila se naše nová posila L. Matoušek - 1:1! Za několik minut jsme mohli být ve vedení, regulérní branku L. Matouška posoudil nesmyslně jako ofsajd pomezní Jankova ( P.Brabenec - žijící ve Velíši !!!)... Hosté se po naší chybě dostali v 75.minutě snadno k míči a potrestali nás druhou brankou! Za několik okamžiků (prakticky hned po rozehrání) jsme opět chybovali, namazali jankovskému hráči přímo do samostatného úniku, který proměnil - 1:3! Posledních deset minut jsme hosty uzamkli na vlastní polovině a dobývali jejich branku. V 80. minutě neproměnil obrovskou šanci T. Janáček, v 85. minutě se už dokázal hlavou prosadit P. Jiráček - 2:3! Poslední minuty prožívali hosté peklo, náš tým sahal alespoň po bodu, ale proti byl i jankovský obránce, který vyhlavičkoval balón z brankové čáry...


Rozhodčí: Cígler

Branky :   55. L. Matoušek, 85. P.Jiráček


Sestava: M. Štika - P. Jiráček, L. Prokop, T. Baťka, J.Řezníček -  M. Janáček, Jan Spurný, O. Štika, J. Zmrhal# - L. Matoušek, P. Mach

Střídání:  75. T. Janáček za M. Janáčka

Hráč zápasu (dle diváků):  J. Zmrhal 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Cože?

(Mac, 12. 4. 2010 20:01)

???Jaký všimný? Kdy nás jako podžel? Když Brabencovi sežral ten "ofsajd"? Brába není hráč, ale jankovskej sráč...

Dostali jste na prdel

(Jankov A, 12. 4. 2010 12:49)

Dostali jste na prdel i,když Vás rozhodčí podržel(zřejmě bylo nějaký všimný)
Jen tak dál.
Ať žije Brába hrač FC Sokol Velíš