Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo prohrálo další přípravný zápas

26. 3. 2007

24.3.2007
přípravné utkání

Nesperská Lhota - Velíš A 3:2 (2:0)

hráno na umělé trávě ve Vlašimi

Utkání se soupeřem,který hraje IV.třídu našemu týmu nevyšlo."Domácí" hráli jejich klasický nakopávaný fotbal a to jim vycházelo.Naše mužstvo nebylo horší,ale chyběl klid,z kraje zápasu bylo na našich kopačkách vidět hodně nepřesností.Chybělo i štěstí,v 10.minutě si P.Jiráček vstřelil smolný vlastní gól - 1:0.Naše šance nepřicházely,kombinace končila u vápna domácích,málo se střílelo.Po jednom z brejku domácích zakročil M.Štika proti nesperskému útočníkovi a rozhodčí pískal velmi přísnou penaltu - 2:0.Pak jsme se ke slovu dostali opět my,brankář domácích měl více práce,po střele F.Vlasáka zazvonilo i břevno...Druhý poločas se naše mužstvo tlačilo více do útoku,ale vepředu to byla bída.A domácí nás po dalším brejku a nedorozumění v obraně trestali - 70.minuta 3:0!V 80.minutě jsme snížili na 1:3,střela M.Řezníčka se odrazila do branky od hlavy J.Spurného.Ke konci náš tým mohutně finišoval,vypracoval si několik příležitostí ale proměnil pouze jedinou,v 87.minutě se trefil z hranice vápna M.Řezníček.Domácí brali utkání hodně prestižně,takže se snažili vítězství udržet za každou cenu a ke konci už zápas rozhodně nepřipomínal pouze přátelák...

Branky : Jan Spurný,M.Řezníček

 Sestava: M.Štika - J.Buchal, L.Prokop , J.Spurný , P.Jiráček - J.Kolář, J.Adámek, O.Štika, F.Vlasák - Jan Spurný, M.Řezníček

Střídal: 15.min T.Baťka za J.Buchala