Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo prohrálo, žáci vyhráli, přípravka přivezla nadílku

 

21.4.2013

16. kolo III.tř sk. B

Velíš - Tichonice 0:1 (0:1) 

Značka: Hledá se střelec ...

 

Na Tichonice jsme si věřili, bohužel jsme nastoupili opět oslabeni - pro nemoc chyběl kapitán a mozek naší zálohy O. Štika, kvůli pracovním povinnostem nemohl nastoupit J. Spurný... Hosté začali aktivně a dostali se hned z kraje zápasu do dvou dobrých příležitostí, M. Štika nás podržel. V 15. minutě jsme ale neuhlídali tichonickou akci a zaslouženě jsme inkasovali. Pak se hra celkem vyrovnala, moc šancí vidět nebylo. Druhý poločas byl náš tým lepší a hosty zatlačil. Jenže jsme nedokázali zakončit žádnou akci, vše končilo před vápnem, nebo nepřesným centrem, z mnoha standardek (především rohů) jsme také nic nevytěžili... Hosté spoléhali na brejky a několikrát nás nepěkně pozlobili. Deset minut před koncem jsme mohli vyrovnat, ale centr tečovaný R. Jiráčkem skončil pouze na tyči...

Za celý zápas jsme nedokázali řádně prověřit tichonického brankáře, nestřílíme !!! Za poslední tři utkání jsme nevstřelili ani branku. A opět nám přibyli zranění - z placu odkulhal P. Jiráček, po pár minutách na hřišti také T. Baťka ...

 

Rozhodčí: Špička

Branky Velíše: -

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, L. Prokop(ŽK), P. Mach, J. Buchal(ŽK) - L. Smítka, P. Jiráček, J. Kolář, R. Jiráček(ŽK) - D. Toula, J. Kováč

Střídání: 20. M. Peška za P. Jiráčka (zranění), 70. T. Baťka za J. Koláře, 75. M. Spurný za T. Baťku (zranění)

Velíšský hráč zápasu dle divák

ů: M. Štika

 

14. kolo - OS starší žáci 6 + 1

Maršovice - Velíš 0:5 (0:2)

Branky Velíše: 2x Dan Koten, M. Dub, F. Slabý, M. Langer

  

 

 

14. kolo - OS starší přípravka 5 + 1

Vlašim B - Velíš 11:4

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 2
Celkem: 357573
Měsíc: 5904
Den: 187