29. 9. 2015

27.9.2015

6. kolo IV.tř sk. C

Vracovice - Velíš  1:2 (1:0)

Náš tým předvedl aktivní vstup do zápasu, ovšem brzy také předvedl, kde nás bude tlačit (a dlouhodobě již tlačí) bota - v proměňování šancí. Sám na brankáře postupoval P. Mach, bohužel pálil vedle. Podobně se vedlo i za chvíli D. Toulovi, zblízka netrefil branku. Poté předvedl dobré zákroky domácí brankář - nejprve proti střelám O. Štiky, pak J. Vrkoslava a vychytal také V. Ivanova. No a pak se domácí dostali podruhé k našemu vápnu a ve 20. minutě šli do vedení! Vyrovnání měl na noze P. Mach, ale koncovku řešil zbrkle a pálil do brankáře. Do konce poločasu jsme si ještě vytvořili šance, ale branky jsme si schovali až do druhé půle. V té jsme na domácí doslova vlétli a během deseti minut jsme si vytvořili tři velké příležitosti, až tu třetí dokázal proměnit O. Štika a střelou pod padajícím brankářem vyrovnal na 1:1. Druhou branku přidal za deset minut J. Vrkoslav a vypadalo to, že jsme konečně protrhli střeleckou smůlu... Bohužel to tak nebylo, začal spíš další festival našich neproměněných šancí, ve kterém se předvedli několikrát D. Toula, M. Mach, L. Buchal, J. Vrkoslav... Domácí hrozili pouze z brejků a jeden jim ke konci mohl vyjít, naštěstí jejich útočník pálil vysoko nad.

Kdybychom proměnili jen polovinu šancí, mohli jsme zápas dohrát úplně v klidu a s pohodlným náskokem ...

Rozhodčí: Hejný (náhradní - delegovaný Hruška se nedostavil)

Branky Velíše:  55. O. Štika, 65. J. Vrkoslav

Sestava: M. Štika - L. Prokop, R. Jiráček, Jos. Buchal, J. Spurný - V. Ivanov(ŽK), J. Vrkoslav, O. Štika, M. Hons - P. Mach, D. Toula

Střídání: 10. L. Buchal za M. Honse (zranění), 65. M. Mach za L. Buchala, 75. M. Spurný za D. Toulu, 85. P. Jiráček za V. Ivanova

27.9.2015

6. kolo OS mladších žáků

Olbramovice - Velíš  4:4 (2:2)

Žáci zažili zápas jako na houpačce... Nejdříve jsme šli do vedení, když po akci Filipa Soukupa zahrál domácí hráč v pokutovém území rukou. Penaltu proměnil Matěj Peška a za několik minut přidal druhou branku po přihrávce Šárky Havlíčkové. Domácí se ale nevzdali a ještě do poločasu dokázali vyrovnat. Druhý poločas olbramovičtí výsledek dokázali otočit a dostali se do vedení 4:2! Naše družstvo ale bojovalo doslova do poslední chvíle - nejprve snížil znovu Mates a v poslední minutě vyrovnal na konečných 4:4 Lukáš Vaňourek.

Branky Velíše:  3x M. Peška, L. Vaňourek