30. 9. 2013

29.9.2013

6. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Tichonice B  4:0 (3:0)

Po nepřesvědčivém výkonu v Chotýšanech se náš tým chtěl prezentovat lepší hrou a lepším výsledkem. K tomu jsme nakročili dobře v 15. minutě, O. Štika pohotově dorazil vyraženou střelu J. Spurného z přímáků a vedli jsme 1:0! Pak se do jediné šance dostali hosté, po naší velké hrubce postupovali dva na jednoho, ale tuto situaci jsme nakonec vyřešili. Ve 25. minutě předložil D. Toula loženku P. Machovi a ten z malého vápna zvýšil na 2:0! Ve 30. minutě byl v tichonickém vápně faulován R. Jiráček a pískala se penalta! Proti nepsaným pravidlům se k ní postavil sám faulovaný, ale golman jeho pokus lapil! Naštěstí již brzy jsme toto zaváhání dokázali napravit, jmenovitě O. Štika, který byl  ve vápně hostí dost důrazný a svým druhým gólem zvýšil na poločasových 3:0. Druhý poločas už se víceméně dohrával, v 65. minutě uzavřel hattrick O. Štika a bylo po zápase. Hosté se do žádné šance nedostali, náš tým si konec utkání v klidu pohlídal a z několika možností mohl ještě navýšit skóre.

Zápas se rozhodl v prvním poločase, soupeř nebyl příliš nebezpečný a náš tým v klidu dokráčel ke třem bodům ...

Rozhodčí: Hocek

Branky Velíše: 15., 35. a 65. O. Štika, 25. P. Mach

Sestava: M. Štika(C) - M. Kocourek, R. Jiráček, J. Urban, J. Buchal - M. Hons, O. Štika, Jan Spurný, P. Jiráček - D. Toula, P. Mach

Střídání: 55. L. Buchal za P. Jiráčka, 75. Jiří Spurný za M. Honse, 75. D. Zdobinský za D. Toulu, 80. T. Gruber za Jiřího Spurného