Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo porazilo Tichonice 3:2

29.3.2009

14.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Tichonice  3:2 (2:2)

Boj až do konce ...

K prvnímu jarnímu zápasu zavítali na náš trávník hosté z Tichonic.A hned od prvních minut zápasu se chovali jako doma - už v 5. minutě využili naší chyby a šli do vedení! Naše mužstvo se rozkoukalo až po deseti minutách a pomalu začínalo tlačit.Dostali jsme se k několika náznakům šancí, ale branku jsme vstřelili až ve 25.minutě.Tedy oni si jí hosté vstřelili sami - centr do vápna od M.Brůny hlavou přizvedl hostující obránce a tichonický golman se jen bezmocně otočil za míčem v brance - 1:1!Branka naše mužstvo nabudila a začali jsme si vytvářet herní převahu.Tu zužitkoval ve 30. minutě P.Jiráček - prošel do vápna hostů, udělal kliku obránci a z úhlu pod padajícím golmanem poslal naše mužstvo do vedení - 2:1!Ve 40.minutě byl za "nebezpečné hraní vysokou nohou" přísně vyloučen tichonický hráč.Pro nás to v tu chvíli neznamenalo žádnou početní výhodu, neboť zraněný O.Štika (roztržené obočí) odkráčel do kabiny a nebyl ještě připraven střídající J.Kolář... Bohužel za pár minut hosté dokázali vyrovnat - centr do vápna proletěl až k překvapenému P.Jiráčkovi a ten ho ve snaze odkopnout poslal k tyči M.Štiky - 2:2.Do druhého poločasu už jsme (konečně) nastoupili v jedenácti hráčích a chtěli jsme rychle zvrátit výsledek opět na naší stranu.V 55.minutě předložil krásnou přihrávku do běhu P.Jiráček J.Zmrhalovi a ten se nemýlil - 3:2! Hosté ale nesložili zbraně a nepěkně kousali.Velké nebezpečí pro nás znamenaly především jejich standardní situace, naštěstí jejich zakončení se hostům nevedlo stoprocentně.V 60.minutě jsme mohli pojistit vedení, ale tutovou hlavičku poslal M.Brůna vedle! Dobré střelecké příležitosti si také vytvořili J.Kolář a J.Zmrhal,bohužel z nich nic nebylo.Posledních dvacet minut bylo k vidění velice bojovné utkání, hrálo se hodně do těla a ostře.Na to bohužel doplatil M.Brůna, který  po konfliktu s tichonickým hráčem neudržel nervy na uzdě a po druhé žluté kartě se šel předčasně sprchovat!Boj tedy pokračoval ve vyrovnaném počtu hráčů, nikdo už se ale nedokázal prosadit.Hosté v závěru ještě několikrát nebezpečně zahrozili, takže jsme se trochu strachovali o tři důležité body. Ty jsme ale nakonec uhájili a začali tak jaro výhrou.

Rozhodčí: Novotný

Branky: 25. vlastní, 30. P.Jiráček, 55. J.Zmrhal

Sestava: M.Štika - M.Kocourek#, L.Prokop, T.Janáček, J.Řezníček -  M. Řezníček,  O. Štika, P.Jiráček#, J.Zmrhal - P.Mach , M.Brůna## 70.min.

Střídání: 45.min. J.Kolář za O.Štiku (zranění), 88.min. Jos. Bureš za M.Řezníčka

Hráč zápasu podle diváků: P.Jiráček

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 7
Celkem: 356988
Měsíc: 5674
Den: 226