Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo porazilo Miřetice B vysoko 5:1

30.3.2008

14.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Miřetice B  5:1 (1:0)

 Konečně aktivní skóre ...

Hosté se drží na úplném chvostu tabulky a k nám přijeli s cílem urvat nějaký ten bod.Od začátku byli aktivnější a hráli jistě i s větší chutí.Na našem mužstvu byla patrná nerozehranost ,která byla hodně vidět i v přípravných zápasech.Prvních patnáct minut tak jasně vyznělo pro hosty a nebýt vynikajícího zákroku M.Štiky v 15.minutě,mohlo se utkání ubírat jiným směrem.Pak se ale hra vyrovnala,konečně jsme předvedli i nějaké akce,scházelo ale přesnější zakončení.Do sedla nás miřetičtí posadili sami - ve 23.minutě jejich brankář chytil přihrávku od obránce a nemohlo následovat nic jiného,než trest v podobě nepřímého kopu za "malou domů".Z pozice mezi vápny propálil vše před sebou F.Vlasák a naše mužstvo vedlo 1:0! (video zde!) Hosté pak do poločasu ohrozili naši svatyni ještě jednou,ale M.Štika neměl problém.Naše akce  také nebyly nijak nebezpečné a tak do kabin se šlo za stavu 1:0.Druhý poločas Fotogalerie - Mistráky A mužstvazačalo naše mužstvo o dost aktivněji,než ten první - ve 48.minutě se krásně ve vápně proháčkoval M.Janáček a přihrávkou vybídl ke skórování M.Řezníčka,ten ale ve stoprocentní šanci selhal...V 52.minutě si na standardní situaci naskočil P.Jiráček a poslal naše mužstvo do vedení 2:0!V 55.minutě jsme mohli vést už o 3 branky,bohužel M.Řezníček samostatný nájezd na golmana neproměnil...A tak přišel trest - v 59.minutě se k přímáku z nebezpečné vzdálenosti postavil miřetický kapitán a nedal M.Štikovi šanci - 2:1!Naštěstí jsme dokázali brzy opět zvýšit vedení  - M.Řezníček prošel po pravé straně do vápna a zpětnou přihrávkou našel M.Janáčka,který přízemní střelou upravil na 3:1!V 68.minutě pálil z úhlu bohužel slabě T.Baťka a z následného brejku mohli hosté snížit - střela jejich útočníka těsně minula levou tyč naší branky.V 75.minutě se dostal do vápna velmi dobře hrající M.Janáček,v gólové pozici byl faulován a nemohlo následovat nic jiného než penalta!K té se postavil P.Jiráček,který patřil také k nejlepším na hřišti ,a svoji pohodu gólově vyjádřil - 4:1!Hosté už pak boj vzdali,dopředu již nic nevymysleli.V 86.minutě jsme se prosadili ještě jednou,O.Štika zatáhl míč po straně a naservíroval ho M.Spurnému (ten byl na hřišti sotva minutu!),který ho s přehledem uklidil pod břevno miřetické branky - 5:1! Tímto vítězstvím se tak konečně přehouplo naše skóre,které bylo tohoto zápasu pasivní...

Rozhodčí: Babický

Branky: 23. F.Vlasák, 52. P.Jiráček, 65.M.Janáček, 75.P.Jiráček (z pen.), 86. M.Spurný

Sestava: M.Štika - M.Kocourek, L.Prokop, T.Baťka , Jan Spurný - P.Jiráček# , M.Janáček , O.Štika, F.Vlasák - M.Řezníček , P.Červeňák

Střídání: 45.min. P.Mach za P.Červeňáka, 85. M.Spurný za P.Jiráčka

Hráč zápasu (podle diváků) : P.Jiráček

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fcv - pohoda...

byl to dobrej zapas celkem...pekny pocasí,nam se hralo dobr a podali sme slunej vykon..ACS

 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361476
Měsíc: 5048
Den: 97