1.11.2009

11.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Libež  2:1 (0:1)

Vydřená výhra...

Vstup do zápasu jsme měli lepší než hosté, v 10. minutě po závaru v libežském vápně zacinkalo břevno a následně i tyč. Pak ještě spálil svou první brankovou možnost P. Mach a vypadalo to, že vstřelení branky je jen otázkou času. A bylo, jenže, na druhé straně. Hostům se vydařil rychlý brejk a libežský záložník pálil přesně k tyči - ve 22. minutě jsme prohrávali 0:1! Vzápětí jsme mohli odpovědět, J. Zmrhal namazal na vápno zcela osamocenému P. Machovi, který měl moře času, ale stoprocentní šanci zazdil ukvapenou střelou vedle. Pak jsme si vytvořili ještě několik příležitostí, tu největší ve 40. minutě O. Štika, ale golman jeho střelu reflexivně vyrazil na břevno. Druhý poločas už z naší strany tak aktivní nebyl a naše hra se začala propadat do slabého průměru. Přesto jsme stříleli branky - v 50. minutě byl ve vápně hostí faulován P. Mach a L. Prokop penaltu proměnil - 1:1 ! Navíc za deset minut předvedl parádní střelu z voleje M. Spurný a vedli jsme 2:1! Do konce zápasu se už moc zajímavého nestalo. Oběma týmům se herně moc nedařilo a na fotbal se chvílemi nedalo dívat. Pár nebezpečných akcí se odehrálo ještě před oběma brankami, ale z žádné už gólově nezapršelo. Náš tým se tak trochu protrápil k výhře 2:1, ale tři body jsou tři body a vyhrávat doma prostě musíme.

Rozhodčí: Macháček

Branky:   52. L. Prokop z pen., 63. M. Spurný

Sestava: M. Ježek - J. Buchal, L. Prokop, J. Kolář#, J.Řezníček -  P. Jiráček, Jan Spurný#, O. Štika, J. Zmrhal - M. Spurný, P. Mach

Střídání:  65. L. Buchal za M. Spurného, 85. Jos. Buchal za P. Macha

Hráč zápasu (dle diváků):  J. Řezníček