7. 9. 2015

6.9.2015

3. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Keblov  3:0 (2:0)

Naše mužstvo drželo od začátku otěže zápasu pevně v rukou, dlouho se mu však nedařilo nějak výrazněji ohrozit keblovskou branku. Když už jsme se prokombinovali k zakončení, neudělali jsme ten poslední - gólový krůček. Do šancí se dostali P. Mach, D. Toula, ale branku si nakonec museli hosté vstřelit sami - střelu V. Ivanova zasáhl keblovský obránce a golman neměl nárok - 1:0. Za pět minut napřáhl za vápnem M. Hons a i jeho pokus tečoval hostující hráč - 2:0. Druhý poločas se podobal tomu prvnímu, naše mužstvo útočilo, hosté se spíš bránili a do šancí se vůbec nedostávali. Po několika našich promarněných šancích se prosadil prudkou přízemní střelou V. Ivanov a bylo vymalováno - 3:0. V posledních minutách měl ještě obrovskou příležitost M. Mach, z metru ale bohužel netrefil branku...