Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo porazilo doma Jankov, béčko remizovalo se Zdislavicemi B

24.10.2010

10.kolo III.tř sk. B

  Velíš A - Jankov  3:2 (2:1)

Nervy až do konce ...

 

Stejně jako v minulém kole ve Štěpánově se nám podařil vstup do utkání. V 7. minutě předvedli pěknou souhru L. Buchal a J. Spurný - prvně jmenovaný překvapivě posunul uličkou dopředu a Honza přesnou střelou k tyči zakončil - 1:0! Hosté hráli aktivně, ale jejich snaha končila většinou nepřesnými střelami ze střední vzdálenosti. Hrál se svižný fotbal, akce se střídaly před oběma brankami, ale vážnější příležitost se objevila až ve 34. minutě. J. Zmrhal vybojoval míč u rohového praporku, postupoval k brance, oklamal obránce i brankáře a následně všechny překvapil gólovou střelou z nulového úhlu - 2:0! Ve 40. minutě se dostali jankovští až před naší branku, jejich útočník pálil zblízka do připraveného T. Grubera. Tlak hostí vrcholil v závěru poločasu a ve 44. minutě jankovští rozehráli roh. Na konci akce byla hlavička neuhlídaného hráče a bylo sníženo - 2:1! Poslední slovo v prvním poločase ale měli naši hráči, velkou příležitost nedokázali proměnit bratři Spurní a nepotrestali chybující jankovskou obranu. Druhý poločas začali hosté náporem a v 50. minutě se otřáslo břevno naší branky! V 60. minutě bravurně zasáhl T. Gruber v brance. V 65. založil pěknou akci M. Spurný, přihrávku do běhu převzal J. Zmrhal, dostal se až k vápnu hostí a stříleným centrem našel J. Kováče, který se v pádu nemýlil - 3:1! V 75. minutě mohl J. Kováč zvýšit na rozdíl tří branek, ale jeho hlavička mířila vedle. V 82. minutě jsme nedokázali zastavit rychlou akci hostů a Jankov snížil na 3:2! Hosté nás nepříjemně tlačili a začalo to správné drama : v 85. minutě těsně nedosáhne na gólový centr O. Štika, za několik okamžiků je po druhé ŽK vyloučen L. Prokop, v 87. vyráží T. Gruber nepříjemnou střelu na roh. Pak se hra konečně trochu uklidňuje a zápas brzy končí - body zůstávají doma!         

  

Kvalitní hra dopředu  

Zbytečně moc žlutých karet 

 

Rozhodčí:  Novák

Branky Velíše:   7. Jan Spurný, 34. J. Zmrhal, 65. J.Kováč

Sestava: T. Gruber - P. Jiráček, L. Prokop(85. ČK), J. Řezníček, T. Baťka -  J. Zmrhal, Jan Spurný, O. Štika, L. Buchal - J. Kováč, M. Spurný

Střídání:  80. R. Jiráček za M. Spurného

Hráč zápasu podle diváků: T. Gruber

 

 

 

23.10.2010

10.kolo IV.tř sk. C

   Velíš B - Zdislavice B  2:2 (0:1) 

Zlepšení ve druhé půli ...

 

První poločas se našemu týmu nepovedl, hosté vyučovali v kombinaci a rychlosti, nám se nedařily ani jednoduché přihrávky. Zdislavičtí hráli jednoduše a to nám dělalo velké problémy, jejich akce jsme museli často zastavovat jen za cenu faulů a hosté měli spoustu standardních situací. Z jedné z nich se v 15. minutě urodila šance, po které zacinkalo břevno naší branky. Ve 30. minutě hosté podnikli rychlý útok, centrovaný míč do vápna bohužel neudržel T. Gruber a soupeř šel velmi snadno, ale zaslouženě do vedení. Do konce poločasu si Zdislavice vytvořili ještě dvě příležitosti, T. Gruber ale obě zlikvidoval. Náš tým si vytvořil větší příležitost až ve 40. minutě, V. Dimitrov ale pálil pouze nad. Druhý poločas začali hosté opět aktivněji, ale naše hra se už zlepšila a konečně se diváci mohli pokochat několika pěknými akcemi. I přes zlepšení se ale hostům podařilo v 60. minutě vstřelit branku a prohrávali jsme již 0:2! Naštěstí jsme dokázali brzy odpovědět, v 65. minutě se po standardce prosadil hlavou J. Hons - 1:2! V 70. minutě mohlo být vyrovnáno - J. Spurný šel sám na golmana, ale střílel těsně vedle levé tyče... V 80. minutě po závaru ve zdislavickém vápně zahrál obránce rukou a rozhodčí (po delší chvíli...) ukázal na penaltový puntík! K exekuci se postavil J. Kolář a nemýlil se - 2:2! Zápas jsme mohli dovést do tříbodového konce, ale Honza Spurný v 90. minutě svojí šanci neproměnil a střílel znovu těsně vedle...       

 

Druhý poločas jsme konečně začali hrát fotbal

Laxní první poločas, hře chyběla myšlenka

 

Rozhodčí: Březina

Branky Velíše:  65. Hons, 80. J. Kolář (z pen.)

Sestava: T. Gruber - R. Jiráček, M. Štika, J. Hons, J. Buchal - V. Anatol, M. Peška, M. Spurný, P. Brabenec - J. Kolář, V. Dimitrov 

Střídání: 35. V. Trifonov za M. Štiku, 45. Jan Spurný za R. Jiráčka, 85. R. Krejčí za V. Dimitrova

 

  

 

9.kolo OP ml. žáků (7+1) odd. B

  Velíš - Kondrac  1:4 (1:2)

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFacebook

FCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Líbí se Vám nové stránky?Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 5
Celkem: 356566
Měsíc: 5436
Den: 233