A mužstvo opět vysoko prohrálo, přípravka zvítězila

4. 10. 2016

2.10.2016

6. kolo III. tř. sk. B

Velíš - Nesperská Lhota  2:6 (0:1)

Zápas s Nesperkou jsme bohužel vůbec nezvládli. Od začátku nám dělal problém pohyb, přesnější přihrávky, zpracování - prostě vše. Na našich hráčích nebyla znát chuť a zápal do hry. V hlavách všichni měli, že hrajeme s posledním celkem soutěže, který ještě nebodoval a že se asi porazí sám... Jenže hosté se přijeli o výsledek poprat a od začátku to na nich bylo vidět, byli agresivnější a přímočařejší. První poločas ale moc brankových příležitostí nepřinesl, hosté byli aktivnější, ale jejich střelecké pokusy nebyly pro T. Grubera problémem. Bohužel v závěru poločasu jsme nedokázali ubránit akci, která skončila samostatným nájezdem a nesperskolhotský záložník zblízka pohodlně otevřel skóre - 0:1. Do konce poločasu jsme mohli vyrovnat, ale M. Hons v obrovské příležitosti zklamal - z malého vápna překopl branku... Druhý poločas jsme začali aktivněji, do šance se řítil D. Toula, ale bohužel nezpracoval míč. Pak pálil přesně, ale slabě P. Mach, golman hostí v pohodě zakročil. V 55. minutě se hosté dostali tak trochu náhodně k rohovému kopu a náš tým dokonale uzemnili - osamocený hlavičkující útočník zvýšil na 0:2! Za deset minut jsme se dočkali i my, rozhodčí viděl ve vápně ruku obránce - penalta! K té se postavil V. Ivanov a bylo sníženo - 1:2! Naše hra dostala obrátky, hosty jsme začali tlačit a hnali jsme se za vyrovnáním. Jenže naše snaha dostala výrazné trhliny už za pár minut - míč v našem vápně podcenil brankář T. Gruber a průšvih byl na světě - penalta za stažení protihráče! Bohužel Růžen to trochu neunesl a následně míč hodil po ležícím hráči - nemohlo následovat nic jiného, než červená karta a penalta! Hosté proměnili (penaltě čelil M. Peška) a od té doby už to s naším týmem vypadalo velmi bledě... Během patnácti minut jsme dostali tři branky a ostuda byla na světě. Nic na tom nezměnil ani gól  po chytrém lobu z půlky hřiště, který předvedl ihned po rozehrání O. Štika...

Pozn.: T. Gruber dostal od disciplinárky nepodmíněný trest na 4 soutěžní utkání

Rozhodčí: T. Babický

Branky Velíše:  65. V. Ivanov (z pen.), 87. O. Štika

Sestava: T. Gruber(70. ČK) - M. Kocourek, M. Štika, J. Urban, P. Mach(ŽK) - M. Hons(ŽK)O. Štika (C), V. Ivanov(ŽK), J. Buchal - D. Toula, L. Buchal

Střídali:  60. M. Peška za J. Urbana, 65. M. Spurný za D. Toulu, 80. M. Šimon za M. Honse