2.5.2010

19.kolo III.tř sk. B

Velíš A - Tichonice  4:1 (1:1)

Konečně body ...

Naši chlapci šli do utkání s tím, že dnes už se prostě musí bodovat. K tomuto cíli jsme vykročili velice důrazně a už v 10. minutě se po centru L. Prokopa dokázal hlavou prosadit O. Štika - 1:0! Hosty ale inkasovaná branka nastartovala a začali být velice nebezpeční. Ve 20. minutě bravurně zlikvidoval jejich velkou gólovku M. Štika. Ve 25. minutě ale už nestačil na rychlý brejk a tichoničtí srovnali na 1:1! Ve 35. minutě měl vedení na hlavě P. Jiráček, ale hlavičkoval pouze do boční sítě! Zbytek prvního poločasu byli hosté lepší, jejich rychlé kombinace nám dělaly velké problémy - několikrát nás podržel M. Štika. Druhý poločas začali hosté aktivněji, naše obrana ale všechny nebezpečné náznaky dokázala odvrátit. V 65. minutě poslal do vápna přesný centr L. Prokop a O. Štika hlavou poslal náš tým do vedení! Navíc za deset minut uzavřel Bolek hattrick - z 25 metrů napálil balón na branku a tichonický golman střelu hodně podcenil a následně se musel červenat - 3:1! Hosté už byli psychicky zlomení a dopředu již tolik nezlobili, náš tým si vedení v pohodě hlídal. Pět minut před koncem navíc přidal čtvrtou branku P. Jiráček, když doklepával zblízka po zkrumáži a první jarní body tak konečně zůstaly ve Velíši.

Rozhodčí: Platil

Branky:   10., 65. a 75. O. Štika, 85. P. Jiráček

Sestava: M. Štika - Jiří Buchal, L. Prokop#, P. Bobek, J. Řezníček -  Jan Spurný, P. Jiráček#,O. Štika, J. Zmrhal - L. Matoušek, L. Buchal

Střídání:  45. M. Hons za P. Bobka, 87. M. Spurný za J. Buchala

Hráč zápasu (dle diváků):  M. Štika