A mužstvo i přípravka v domácích zápasech úspěšní

22. 9. 2014

21.9.2014

5. kolo IV.tř sk. C

Velíš - Chotýšany B  2:0 (1:0)

V utkání s Chotýšany B jsme nepředvedli dobrý výkon. Od začátku jsme sice byli aktivnější, ale naší hře scházela přesnost a také bojovnost. Dostali jsme se do pár šancí, ale žádnou nelze považovat za opravdu vyloženou. Hosté si vypracovali několik brejků, ty ale naštěstí nedokázali úspěšně zakončit. Ve 25. minutě nám ale pomohla standardka - na roh si naskočil O. Štika a vedli jsme 1:0. Zbytek poločasu to byl spíš boj ve středu hřiště a naší hru by komentátor Čapek označil za festival laciných ztrát a zkažených přihrávek... Druhý poločas jsme chtěli "z kopce" hosty zmáčknout a rychle přidat druhou branku. Zůstalo ale pouze u přání, naopak Chotýšany byli aktivnější a naše mužstvo působilo bezradně. Postupem času jsme přeci jen začali být nebezpečnější, ale proměňování šancí bylo tragické - tutovky pálili postupně M. Spurný, O. Štika, D. Toula... První jmenovaný se ale v závěru zápasu vykoupil nádhernou střelou pod břevno chotyšanské branky a zvýšil na 2:0.

Utrápený výkon, nakonec to stačilo na vítězství. Hrajeme ale bídný fotbal, na který se nekouká moc dobře. Doufejme, že příští zápas to bude lepší...

Rozhodčí: Špička

Branky Velíše:  O. Štika, M. Spurný

Sestava: M. Štika (C) - L. Prokop, R. Jiráček(ŽK), Jiří Spurný, J. Hons - P. Mach, Jan Spurný, O. Štika, M. Hons - M. Mach, D. Toula(ŽK)

Střídání:  45. M. Peška(ŽK) za R. Jiráčka, 60. M. Spurný(ŽK) za M. Macha, 65. J. Urban za J. Honse, 75. P. Jiráček za D. Toulu