11. 4. 2017

9.4.2017

16. kolo III. tř. sk. B

Velíš - Miličín  3:1 (1:0)

Vstup do prvního poločasu se nám moc nepodařil, hosté byli o dost aktivnější a jen díky jejich nepřesnosti ve finální fázi a pohotovosti našeho brankáře jsme neprohrávali. Až po dvaceti minutách jsme konečně zahrozili i my a hned gólově - D. Toula doběhl prodloužený nákop a podél vyběhnutého brankáře skóroval - 1:0. Druhou branku mohl přidat za deset minut opět D. Toula, ale z úhlu pálil jen do tyče. Druhý poločas jsme byli aktivnější zase my, v 50. minutě mohl branku vstřelit opět D. Toula, ale pálil vedle. V 60. minutě šel nebojácně do souboje s golmanem před vápnem P. Mach a dokázal ho přehodit - 2:0! Potom se spustila mela, hosté se cítili poškozeni, argumentovali tím, že šlo o faul na golmana. Ten nejdříve byl skoro"mrtvý", pak ale najednou zázračně ožil a chtěl se mstít... Bohužel z této roztržky vyplynula jen červená pro V. Ivanova... Za deset minut potom se strhla další mela a červenou dostal P. Jiráček... To už se fotbal moc nehrál a šlo jen o nervózní představení obou mužstev. V 80. minutě se konečně zase hrálo a to tak, že se nám podařilo vstřelit branku - O. Štika dokázal překonat vyběhnutého brankáře - 3:0. Nulu pro T. Grubera jsme ale nakonec neudrželi, hosté se branky dočkali po penaltě v 85. minutě .

Rozhodčí: Kocan

Branky Velíše:  25. D. Toula, 60. P. Mach, 80. O. Štika

Sestava: T. Gruber - M. Kocourek, R. Jiráček (ŽK), J. Urban, J. Spurný - L. Buchal, O. Štika(C)V. Ivanov (ŽK/60ČK), M. Spurný - D. Toula, P. Mach (ŽK)

Střídali:  65. P. Jiráček (75. ČK) za R. Jiráčka, 75. M. Peška za D. Toulu, 80. J. Kakos za P. Macha