8.9.2012

3. kolo III.tř sk. B

Postupice -  Velíš  5:0 (3:0)

Pořádná facka...

Do Postupic jsme jeli oslabeni o několik hráčů základní sestavy - zraněného M. Kocourka a J. Buchala, chybějícího L. Prokopa a stále distancovaného M. Honse. Domácí začali zostra, z prvních dvou rychlých útoků nic nebylo, ale v 10. minutě postupický útočnik nastřelil ruku M. Hyského a pískala se penalta. Domácí proměnili a bylo to 1:0. Za pět minut bylo ještě hůř, tečovaná střela zpoza vápna zapadla za bezmocného M. Štiku a bylo to 2:0. Hned vzápětí se zranil P. Jiráček a rozšířil naší marodku... Ve 20. minutě mohlo být sníženo, ale J. Kováč ve 100% šanci selhal a pálil jen do brankáře. A stejně si po chvíli vedl i M. Spurný, i on odmítl branku a zazdil dobrou příležitost. Ale domácí si v příležitostech vedli jinak, ve 35. minutě přesně k tyči vystřelil postupický záložník a s našim mužstvem to vypadalo velmi zle. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě jednu příležitost, ale opět jsme nedali... Druhý poločas byl pro nás trápením, domácí se v některých chvílích doslova valili na naší branku, naopak my jsme se dostávali k ohrožení branky jen sporadicky. Pak jsme dvěma chybami v posledních dvaceti minutách vybídli postupické k vylepšení skóre a ti naší nabídkou nepohrdli...

Po třetí brance jsme absolutně odpadli. Ikdyž první dvě branky lze považovat za nešťastné a do 30. minuty jsme měli nějaké šance a občas tlak, bodovat jsme si v Postupicích nezasloužili a debakl je asi i zasloužený. Je potřeba zapomenout...

Rozhodčí: Mikolášek

Branky Velíše: -

Sestava: M. Štika - R. Jiráček, T. Hanousek, P. Mach, L. Buchal - M. Hyský, P. Jiráček, O. Štika(C), V. Ivanov - J. Kováč, M. Spurný

Střídání: 15. J. Kolář (ŽK) za P. Jiráčka (zranění), 75. D. Zdobinský za M. Hyského

Velíšský hráč zápasu dle diváků: O. Štika