A mužstvo doma zvítězilo, přípravka venku prohrála

29. 10. 2018

28. 10.2018

10. kolo IV. tř. sk. C

Velíš -  Křivsoudov B   6:0  (2:0)

Od začátku dávalo naše mužstvo na vědomí, že Křivsoudov to bude mít těžké - v prvních deseti minutách jsme si vytvořili dvě gólovky. Jak je ale naším standardem, na gól potřebujeme minimálně čtyři šance, takže po dalších zazděných šancích se konečně ujmula ta D. Touly v 15. minutě - 1:0. Za deset minut po něm využil nedorozumění obránce a brankáře J. Kakos a bylo to 2:0. Do poločasu jsme si vytvořili mraky šancí, ale opět bez gólového efektu. Hosté z ojedinělé příležitosti trefili v závěru první půle tyč naší branky. Druhý poločas už byla naše efektivita přeci jen lepší a čtyřmi góly jsme navýšili naše skóre na tenisového kanára.

Rozhodčí: Murgač

Branky Velíše:  15. a 50. D. Toula, 25. J. Kakos, 55. O. Štika, 75. R. Jiráček, 85. V. Ivanov

Sestava: M. Štika -  J. Buchal, R. Jiráček (ŽK), M. Kocourek, P. Mach, D. Koten - V. Ivanov, O. Štika, M. Matějka, J. Kakos  -  D. Toula

Střídali:  M. Spurný, A. Urban