A mužstvo doma prohrálo, přípravka vysoko vyhrála

8. 5. 2017

7.5.2017

20. kolo III. tř. sk. B

Velíš - Ratměřice  0:3 (0:2)

Odehráli jsme zápas blbec, kdy se nám nic nedařilo a naopak do čeho hosté kopli, do spadlo do branky. Opět jsme měli na většině inkasovaných gólech velký podíl, chyby a neschopnost v zakončení toto utkání rozhodli. Nejprve v 15. minutě obrovsky chyboval T. Gruber v brance, nákop přes polovinu hřiště plachtil a plachtil, až ke překvapení všech skončil v naší síti - 0:1. Za pět minut bylo ještě hůř, M. Kocourek nešťastně zpracoval míč pro útočníka hostí, který pak upaloval sám na našeho brankáře - 0:2. Náš tým měl sice více ze hry, ale do nějaké vážnější šance se nedostal, většinou vše skončilo jen u nepřesné střely, nebo pokažené finální přihrávky. Druhý poločas jsme si připravili šance a mohli jsme zápas z našeho pohledu nakopnout, bohužel P. Mach a M. Hons naprosto selhali... V úplném závěru nás po brejku Ratměřice potrestali potřetí a bylo po zápase.

Rozhodčí: Filip

Branky Velíše:  -

Sestava: T. Gruber - M. Kocourek, R. Jiráček(ŽK), J. Urban, J. Spurný - L. Buchal, Jan Spurný, O. Štika(C), M. Hons(ŽK) - D. Toula(ŽK), P. Mach(ŽK)

Střídali:  60. P. Jiráček za Jana Spurného, 65. M. Spurný(ŽK) za J. Urbana, 75. J. Buchal za D. Toulu