1. 10. 2019

29.9.2019

6. kolo III. třídy sk. B

Velíš  -  SK Blaník Načeradec  4:2  (2:2)

Utkání s Načeradcí jsme začali lépe, dostali jsme se do dvou velkých brankových příležitostí, jenže v obou bohužel selhal D. Toula. V 15. minutě už jsme se ale mohli radovat, střelou z otočky se nemýlil M. Matějka a bylo to 1:0! Pak se dostali do šance i hosté, ale M. Štika v brance nás podržel. Bohužel ve 29. minutě jsme lacině přišli o míč na vlastní polovině a hosté nás za to po rychlé akci potrestali - 1:1! Ve 35. minutě ale prošel až do vápna V. Ivanov a z úhlu pálil přesně - 2:1! Jenže vedení jsme do konce poločasu neudrželi, ve 44. minutě jsme hostům dopřáli dost prostoru pro kombinaci a ti toho využili - 2:2. Druhý poločas jsme tlačili a dostali se do spousty šancí. Smolařem dne byl především D. Toula, který mohl během patnácti minut vstřelit tři branky, ale jeho pokusy zastavila dvakrát tyč a jednou břevno! Střeleckou smůlu protrhl až v 75. minutě, kdy krásnou střelou z patnácti metrů trefil šibenici - 3:2! Hosté pak měli jedinou větší příležitost po střele z přímáku, M. Štika konečky prstů vytěsnil pěknou střelu na břevno. Gólovou pojistku přidal v 82. minutě V. Ivanov, který se proháčkoval do vápna a zblízka přesně zakončil - 4:2 .

Rozhodčí: Švejda

Branky Velíše:  15. M. Matějka, 35. V. Ivanov, 75. D. Toula, 82. V. Ivanov

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček, L. Buchal, M. Dub - V. Ivanov, M. Matějka, J. Spurný, P. Brabenec - J. Kakos, D. Toula

Střídali: 65. O. Štika za J. Kakose, 70. D. Koten za J. Spurného, 80. J. Prokop za D. Toulu