Jdi na obsah Jdi na menu
 


80 let fotbalu ve Velíši

 

 

 

 

V pátek 6. července se ve Velíši konala akce k výročí osmdesátileté existence našeho klubu.

(O vzniku velíšského klubu najdete více zde)

 

V rámci fotbalového odpoledne se utkaly tyto týmy:

 

 

Velíš stará garda - Postupice stará garda

 

Velíš žáci - Myslič žáci

 

Velíš A - Vlašim stará garda 

 

 

V půl druhé a za velkého vedra vyběhli na tým staří páni Velíše a Postupic. Nutno uznat, že oba týmy měly ve svých řadách povětšinou mladší ročníky (hráči kolem 40 let). Náš tým měl v řadách ale přeci jen více starších hráčů a tak trochu doplácel na nesehranost. Takže nebylo divu, že postupičtí šli brzo do vedení a i nadále si vytvářeli šance. Velíšské mužstvo ale po chvíli srovnalo krok a po pohledné akci vyrovnalo. Hosté však brzy odskočili a potom začali přidávat další a další branky. Za stavu 1:5 se ale konečně znovu také prosadil náš tým, ale konečnou prohru 2:6 již neodvrátil...

 

Po utkání starých gard vyběhli na hřiště naši a mysličtí žáci. Naše družstvo první poločas neustále tlačilo a před výměnou stran vedlo už o dvě branky. Druhý poločas se ale obraz hry otočil a utkání nakonec skončilo remízou 3:3.

 

Poslední fotbalové klání obstarala mužstva velíšského A týmu a staré gardy Vlašimi. No, v našem týmu chybělo spousty hráčů ze základní sestavy, takže kádr byl doplněn jak žáky, tak staršími plejery... Domácí soubor na vlašimské vlétl a brzy vedl už 3:0, pak ale jakoby zápas vypustil, nechal hrát hosty a zahazoval obrovské šance. Vlašim vstřelila do poločasu dvě branky a druhá půle patřila hlavně jejím hráčům. Naše mužstvo hrálo poněkud chaoticky a zatímco starší hráči Vlašimi zápas zkušeně kontrolovali a proměňovali šance, my jsme nevěděli kudy kam... Zápas nakonec skončil zaslouženým vítězstvím staré gardy Vlašimi 3:7 a velíšským hráčům první pivo po zápase krapet zhořklo...

 

... ale to netrvalo dlouho. Ač se k večeru počasí trochu pokazilo a odehnalo něco lidí pryč do tepla (no, především sucha) domova, ti kteří vydrželi (a nebylo nás úplně málo...) si zbytek dne a večera užili společně s živou hudbou a opečenými dobrotami  ne na 80, ale rozhodně na sto 80 procent! 

  

FCSV olé! 

 

P.S.: Fotografie budou co nejdříve doplněny, čekám na jejich poslání...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139