Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky podzim 2014

 

Výsledky - podzim 2014

 

Po kliknutí na zápas zobrazíte komentář

 

 

  Příprava:              
                 
  Podblanický pohár - Kondrac            
  Velíš Hulice 5:1 pohár        
  Velíš Postupice 0:7 pohár        
 
 

 

 

 
       
                 
  Mistrovské:              
                 
  A mužstvo       Přípravka      
                 
  1.kolo       1.kolo      
  Kladruby Popovice B 4:1   Čechtice Velíš 1:5  
  T. Štěpánov B Postupice B 6:0   Divišov Postupice 2:8  
  Chocerady B Radošovice 4:2   Tichonice Zdislavice 9:0  
  Velíš Tichonice B 4:1   Miřetice Ratměřice 5:4  
  Chotýšany B Louňovice B 9:0   Křivsoudov Vlašim B 9:2  
  Libež volný los            
                 
  2.kolo       2.kolo      
  Postupice B Radošovice 6:1   Vlašim B Divišov 9:1  
  Libež Chocerady B 3:0   Ratměřice Čechtice 9:3  
  Louňovice B Kladruby 3:6   Zdislavice Miřetice 1:11  
  Popovice B Velíš 1:3   Velíš Křivsoudov 4:7  
  T. Štěpánov B Chotýšany B 3:0   Postupice Tichonice 5:2  
  Tichonice B volný los            
                 
  3.kolo       3.kolo      
  Kladruby T. Štěpánov B 1:3   Vlašim B Velíš 8:5  
  Chotýšany B Postupice B 2:2   Divišov Tichonice 1:10  
  Libež Radošovice 6:2   Čechtice Zdislavice 7:1  
  Velíš Louňovice B 6:2   Miřetice Postupice 6:4  
  Chocerady B Tichonice B 11:0   Křivsoudov Ratměřice 5:6  
  Popovice B volný los            
                 
  4.kolo       4.kolo      
  Postupice B Libež 2:6   Tichonice Miřetice 2:8  
  Popovice B Chocerady B 5:3   Ratměřice Vlašim B 12:2  
  Chotýšany B Kladruby 3:0   Zdislavice Křivsoudov 1:21  
  T. Štěpánov B Velíš 1:0   Velíš Divišov 9:4  
  Tichonice B Radošovice 2:3   Postupice Čechtice 5:0  
  Louňovice B volný los            
                 
  5.kolo       5.kolo      
  Kladruby Postupice B 1:4   Velíš Ratměřice 2:5  
  Radošovice Popovice B 2:0   Divišov Miřetice 4:7  
  Libež Tichonice B 13:0   Čechtice Tichonice 4:3  
  Velíš Chotýšany B 2:0   Vlašim B Zdisavice 7:1  
  Chocerady B Louňovice B 2:2   Křivsoudov Postupice 7:1  
  T. Štěpánov B volný los            
                 
  6.kolo       6.kolo      
  Postupice B Tichonice B 9:0   Tichonice Křivsoudov 1:10  
  Popovice B Libež 1:4   Ratměřice Divišov 13:3  
  T. Štěpánov B Chocerady B 1:0   Miřetice Čechtice 11:10  
  Kladruby Velíš 1:2   Zdislavice Velíš 1:13  
  Louňovice B Radošovice 0:2   Postupice Vlašim B 5:5  
  Chotýšany B volný los            
                 
  7.kolo       7.kolo      
  Chocerady B Chotýšany B 2:0   Velíš Postupice 1:1  
  Radošovice T. Štěpánov B 0:4   Divišov Čechtice 3:3  
  Libež Louňovice B 10:0   Vlašim B Tichonice 8:1  
  Velíš Postupice B 2:4   Ratměřice Zdisavice 15:2  
  Tichonice B Popovice B 4:3   Křivsoudov Miřetice 10:3  
  Kladruby volný los            
                 
  8.kolo       8.kolo      
  Postupice B Popovice B 2:2   Čechtice Křivsoudov 5:11  
  Chotýšany B Radošovice 7:2   Zdislavice Divišov 1:6  
  T. Štěpánov B Libež 1:1   Miřetice Vlašim B 4:5  
  Kladruby Chocerady B 1:4   Tichonice Velíš 4:8  
  Louňovice B Tichonice B 1:2   Postupice Ratměřice 6:5  
  Velíš volný los            
                 
  9.kolo       9.kolo      
  Libež Chotýšany B 5:0   Velíš Miřetice 4:4  
  Radošovice Kladruby 4:3   Vlašim B Čechtice 2:6  
  Popovice B Louňovice B 3:0   Zdislavice Postupice 0:6  
  Chocerady B Velíš 1:3   Ratměřice Tichonice 7:3  
  Tichonice B T. Štěpánov B 1:7   Křivsoudov Divišov 14:4  
  Postupice B volný los            
                 
  10.kolo              
  Postupice B Louňovice B 8:0          
  Chotýšany B Tichonice B 9:0          
  T. Štěpánov B Popovice B 1:2          
  Kladruby Libež 0:6          
  Velíš Radošovice 6:0          
  Chocerady B volný los            
                 
  11.kolo              
  Popovice B Chotýšany B 5:2          
  Chocerady B Postupice B 4:1          
  Louňovice B T. Štěpánov B 2:4          
  Libež Velíš 3:4          
  Tichonice B Kladruby 1:3          
  Radošovice volný los