Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj v Kamberku - Memoriál J.Vilda


Úvodní vystoupení B týmu? Solidní práce!


Dne 29.7. odehrálo naše béčko turnaj v Kamberku.Společně s domácími a naším mužstvem se na turnaji představily ještě celky Ratměřic A a Mladé Vožice B.V této konkurenci se náš tým neztratil...Hrálo se 2x 30 minut,střídání probíhala hokejově.
V úvodním zápase nastoupilo béčko proti domácím.Kamberské mužstvo bylo chvílemi fotbalovější,ale náš tým byl zase bojovnější.Po celkem vyrovnaném průběhu zápasu tak utkání skončilo remízou 1:1,vyrovnávací branku našeho týmu vstřelil Petr Jiráček.Ke druhému zápasu jsme nastoupili proti faforitu celého turnaje,Turnaj v KamberkuRatměřicím.Jejich dobrá kombinační hra nám dělala velké problémy,v prvním poločase nám ratměřičtí moc míč nepůjčovali a do poločasu nám vstřelili dvě branky.Druhý poločas už se naše mužstvo přeci jen více osmělovalo a urodily se i gólové šance.V dobrých pozicích se objevili Michal Spurný a Petr Jiráček,bohužel je nevyužili.A tak nám Ratměřice uštědřili další dvě rány...Pak to zkusil střelou zpoza vápna Vojta Tichý a brankáři míč propadl z rukou do branky - 1:4.Brzy nato jsme ale opět inkasovali a konečnou podobu výsledku dal Petr Mach,Turnaj v Kamberkukterý zakončil sólo střelou k tyči - 2:5.K poslednímu zápasu našeho týmu a i celého turnaje jsme nastoupili proti Mladé Vožici B,šlo o souboj o třetí místo,v případě našeho mužstva mohlo jít i o místo druhé,ale to by znamenalo vstřelit 5 branek a žádnou nedostat.V úvodu zápasu byli aktivnější vožičtí,na našem mužstvu už byla znát únava.Po počátečním tlaku soupeře jsme ale udeřili my - Petr Mach zakončil sólo pěknou křižnou střelou.Konečně jsme dostali chuť a Petr Mach pak měl ještě dvě dobré příležitosti,které ale bohužel neproměnil.Ke konci prvního poločasu byl nepříjemně zraněn kapitán týmu Michal Spurný,který inkasoval úder do hlavy kolenem soupeře (za tento zákrok viděl vožický hráč červenou kartu).Druhý poločas jsme Turnaj v Kamberkubyli lepším týmem a měli i několik slibných šancí,ale druhý gól přidal až Petr Mach a to trochu kuriózně - přímo z rohu!Vožičtí se pak dostali do několika brejkových šancí ale v brance nás podržel Tomáš Gruber.Ke konci zápasu mohlo naše mužstvo ještě zvýšit náskok,ale Petru Jiráčkovi zazvonila po hlavičce tyč,pěkná kombinace Petra Macha s Petrem Jiráčkem sice skončila brankou,ale ta nebyla pro údajný ofsajd uznána.
Na turnaji tak obsadilo naše béčko třetí místo a to "díky" horšímu skóre.I přesto že několik opor chybělo a týmu pomohli i někteří hráči z A mužstva,ukázalo béčko,že je na dobré cestě, dobře se předvedli někteří mladí hráči,vyzdvihnout lze například výkon Pepy Urbana.

Výsledky: 

Velíš B - Kamberk 1:1 (P.Jiráček)
Ratměřice - Mladá Vožice B 5:0
Kamberk - Ml.Vožice B 5:1
Velíš B - Ratměřice 2:5 (V.Tichý, P.Mach)
Kamberk - Ratměřice 1:3
Velíš B - Ml. Vožice B 2:0 (2x P.Mach)


Celkové pořadí:

Ratměřice
Kamberk
Velíš B
Mladá Vožice B


Na turnaji hráli: T.Gruber (Louňovice), P.Setnička, R.Jiráček, J.Spurný (A), J.Urban, O.Štika (A), P.Havel , P.Jiráček (A), P.Brabenec, M.Peška , M.Spurný,V.Tichý,V.Dobrý, J.Furdan (Neregistrovaný), J.Knor(Neregistrovaný), P.Mach (A), J.Sedláček , J.Kolář
Trenér: J.Lupač
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 16
Celkem: 469845
Měsíc: 12164
Den: 392