Jdi na obsah Jdi na menu
 Pohár : Velíš A - Divišov A 2:5

Velice kvalitní přípravaV neděli 13. srpna nastoupilo áčko v poháru proti silnému soupeři z Divišova.Hosté předvedli proč se v posledních letech pohybují na špici okresního přeboru a bojují o postup do I.b třídy.
ObrazekDivišovští od začátku nechtěli nechat nic náhodě a na naše mužstvo doslova vlétli.Jejich rychlé kombinace a pohyb nám dělaly velké problémy.Po 15-ti minutách už se do tempa konečně začalo dostávat i naše mužstvo,ale soupeř udeřil.Po rychlé kombinaci se protáhl divišovský útočník do vápna a F.Vlasák ve snaze ukopnout mu balón fauloval,z čehož rezultovala penalta - 0:1.Hosté pak ještě přidali na obrátkách a ve 20.minutě nám zasadili po rychlé kombinaci druhý úder - 0:2.Naše mužstvo hrozilo především střelami ze střední vzdálenosti,které ovšem neměly tu správnou razanci aby nějak významně zaměstnaly divišovského brankáře.Hosté pak závěr prvního poločasu kontrolovali a ve 40.té minutěObrazek přidali třetí pojistku - 0:3.
Do druhého poločasu vstoupilo naše mužstvo s cílem vstřelit branku ,
bránit soupeře od vlastní poloviny a nezávodit s lépe fyzicky vybaveným divišovským týmem.Do druhého poločasu nastoupil za střídaného T.Baťku M.Spurný,který byl ve druhém poločase vidět.Bohužel soupeře tříbrankový náskok z prvního poločasu neukolébal a v 55.minutě už počtvrté rozvlnil síť za M.Štikou - 0:4.Prakticky vzápětí pronikal O.Štika do vápna hostí,byl sražen a M.Janáček s přehledem proměnil následný pokutový kop - 1:4.Pak se dostal do dobré příležitosti M.Spurný,ale hlavičkoval Obrazeknepřesně .V 70.minutě pěkně přistčil T.Janáček hlavou míč do vápna na M.Řezníčka a ten křižnou střelou snížil na 2:4.V těchto fázích zápasu hrálo naše mužstvo dobře,dařila se kombinace ,hráči chtěli míč,nabízeli se.Bohužel jsme nedokázali dotáhnout některé akce dokonce,naopak mohli jsme i několikrát inkasovat ale M.Štika naše mužstvo podržel.Přesto inkasoval ještě jednou,v 85.minutě tahal za záchranou brzdu ve vápně P.Mach a rozhodčí nařídil pokutový kop - 2:5.
Zápas s kvalitním soupeřem tak naše mužstvo prohrálo,ale šlo o velmi dobrou přípravu na mistrovské boje.


Velíš A - Divišov A   2:5 (0:3)
  60.Janáček M. z pen.,70.Řezníček M.
rozhodčí - Pessr

Sestava:
M.Štika - L.Prokop, J.Kolář, J.Spurný, T.Janáček - F.Vlasák, O.Štika, M.Janáček, T.Baťka (45.M.Spurný) - M.Řezníček, P.Mach


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráčeMail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 16
Celkem: 469844
Měsíc: 12164
Den: 393