6. 9. 2015

6.9.2015

2. kolo - OS mladší žáci 7 + 1

Velíš - Křečovice  6:2

Utkání jsme začali náporem a hned jsme si vypracovali dvě dobré šance, ale ty jsme nedokázali proměnit. A hosté nás potrestali - F. Vaňourek podcenil relativně lehkou střelu a bylo to 0:1. Do poločasu jsme ale ještě stihli s přehledem výsledek otočit - prosadili se Kuba Novák, J. Kot a M. Peška. Branek jsme mohli přidat víc, ale nebylo nám přáno. Hosté pak trefili tyč a dvakrát dobře zakročil F. Vaňourek v bráně. Druhý poločas nabídl podobný obrázek jako ten první - naše družstvo útočilo (a neproměňovalo tutovky...), hosté hrozili z protiútoků. Smolařem utkání byl Matěj Peška, který sám měl šancí minimálně na pět branek, k němu se postupně přidávali i další naši hráči, kteří netrefili třeba prázdnou branku (Šárka Havlíčková, Honza Novotný...)... Nejlepším střelcem zápasu byl Kuba Novák, který nastřílel hattrick.

Branky Velíše:  3x Kuba Novák, Matěj Peška, Pepa Kot, Lukáš Vaňourek