Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky přípravných zápasů z 31.března a 1.dubna

Fotbalový víkend přípavných zápasů

sobota 31.března

Velíš B - Ratměřice 1:6 (1:2)

V první polovině celkem vyrovnaný zápas,druhý poločas vzali hosté otěže utkání pevně do svých rukou a čtyřmi brankami uzavřeli účet na hokejových 1:6.Naše mužstvo mrzelo několik promarněných brankových příležitostí,projevila se i nezkušenost mladého brankaře Tondy Urbana.

Branka: M.Spurný

Sestava: A.Urban - Setnička P.,Jiráček P.,Bureš J.,Řezníček J. - Havel P.,Spurný Jan,Spurný M.,Kolář J. - Mach M.,Buchal L.

Střídali: Sedláček J.,Brabenec P.,Peška M.

Velíš A - Načeradec 2:1 (0:1)

Zápas začali hosté lépe,v 7.minutě se jim povedla kombinace, která skončila brankou v naší síti.Lepší ale bylo naše mužstvo,hře však scházela přesnost.Několik gólových příležitostí si náš tým připravil(většinou po hrubých chybách hostující obrany),ale žádnou nedokázal proměnit.Druhý poločas už na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a bylo otázkou času,kdy vstřelíme branku.To se podařilo v 65.minutě F.Vlasákovi,který potrestal penaltový zákrok na P.Macha.I přes nepřesnosti ve hře se naše mužstvo ukazovalo v lepším světle,než minulá utkání - vytvářeli jsme si brankové příležitosti,ale buď chybělo štěstí (2x břevno),nebo klid v zakončení.V 88.minutě zúročil naší převahu brankou O.Štika,který dorážel odraženou střelu od břevna (střílel F.Vlasák).Hosté si největší šanci druhého poločasu nechali na úplný závěr zápasu,v 90.minutě šel načeradský útočník sám na M.Štiku,ale vysoko přestřelil.

Branky: F.Vlasák (z pen.),O.Štika

Sestava: M.Štika - Buchal J.,Prokop L.,Janáček T.,Spurný J. - Jiráček P.,Štika O.,Adámek J.,Vlasák F. - Mach P.,Řezníček M.

Střídali: Urban J.

neděle 1. dubna

Jankov B - Velíš B 3:3 (1:2)

Zápas jsme začali dobře,v 8.minutě se hlavou trefil M.Spurný.Domácí vyrovnali v 15.minutě,kdy proměnili penaltu za ruku J.Urbana.Náš tým byl aktivnější,vytvářel si dost šancí,ale do poločasu proměnil jedinou - M.Mach zakončil své sólo střelou k tyči.Druhý poločas se na našich hráčích projevila únava ze sobotního zápasu,přesto jsme byli dále nebezpečnější.Domácí ale z ojedinělé akce vyrovnali na 2:2.V 75.minutě se podruhé trefil M.Mach,několik dobrých příležitostí naše mužstvo promarnilo a domácí nás za to potrestali v závěru zápasu vyrovnáním na konečných 3:3.

Branky: M.Spurný,2x M.Mach

Sestava: A.Urban - Lupač J.,Setnička P.,Jiráček R.,Urban J. - Bureš J.,Kolář J., Peška M.,Spurný Jan - Mach M.,Spurný M.

Střídali: Havel P.,Dobrý V.,Spurný Jiří,Brabenec P.

 

Náhledy fotografií ze složky Příprava

 


Poslední fotografieFCSV na Facebooku


Informace pro hráče


Kdo vyhraje MS 2018 ?Mail list


Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 361690
Měsíc: 4760
Den: 139