Jdi na obsah Jdi na menu
 


Představujeme příští soupeře našich týmů.

12. 10. 2006

Heřmaničky A + B

S Heřmaničkami se v minulosti naše mužstva prakticky nepotkala (vyjma mládežnických družstev).Poslední  zkušenost s týmem Heřmaniček A  udělalo B mužstvo v ročníku 2003 - 2004.Tehdy na podzim dostal náš tým doma od hostů 8 branek,na jaře zvítězilo na jejich hřišti 2:3.

Bilance vzájemných zápasů za poslední 3 roky:

Sezóna 2003 - 2004 : 1-0-1

Velíš B - Heřmaničky  0:8

Heřmaničky - Velíš B  2:3   O.Štika,J.Lupač,M.Spurný

A mužstvo:

Heřmaničky A letos postoupily do III.tř a vedou si celkem solidně,po osmi kolech jsou ve středu tabulky na 7.místě s bilancí 3-1-4,tedy stejnou jako náš tým.Mají jen lepší skóre(respektive méně obdržených branek) 12:17.Naše mužstvo chce potvrdit výhru z Libouně a přeskočit Heřmaničky v tabulce,podaří se... ?

Letošní výsledky Heřmaniček:

Ratměřice - H. 4:0, H.-Křivsoudov 1:1,Pravonín - H. 1:3,H.-Tichonice 1:2, Libež-H 2:1,H.-D.Kralovice 2:1,Olbramovice B-H. 1:3, H.-Chotýšany 1:4

Poslední sestava:

Davídek - Košař, Bubník, Růzha, Prchlík - Hadáček, T. Novotný, Stárek, Neuberg - Kolář, Lišák. Střídali: Pištěk, M. Macháček

Nejlepší střelec: Homola 7 branek

B mužstvo:

Heřmaničkám B patří v prozatímním průběhu IV.tř sk.B zatím poslední místo tabulky, stejně jako náš tým letos ještě nebodovali a na úplný chvost je poslalo horší skóre 6:34... Naše mužstvo chce už konečně zvítězit,doma proti tomuto soupeři by to nemusel být neřešitelný oříšek...

Letošní výsledky Heřmaniček B:

Budenín - H. 6:2, H.-Přestavlky 1:3, Miličín B - H. 3:0, H.-Mezno B 2:7,H.-Sedlec 0:6, Jankov - H. 7:1, H.-Ratměřice B 0:2

Poslední sestava:

Mrázek - Seidl, Slaba, Špaček, Pelíšek - Šťovíček, Pištěk, Šimák, Kouklík - Macháček, Hruška. Střídali: Kolář, Balšánek, Zamazal.

Nejlepší střelec: Hruška 2 branky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář